Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. Hahn-Nebinger-Gorassini/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Aniston i Brad Pitt kryją przed mediami, że wrócili do siebie?!

Są na to kolejne dowody!

Rafał Kowalski 20 stycznia 2020 09:55
Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. Hahn-Nebinger-Gorassini/East News

Jennifer Aniston i Brad Pitt wzięli rozwód 15 lat temu, ale od jakiegoś czasu nagłówki gazet sugerują, że para znów jest w sobie zakochana. „Gorący flirt”, „zamieszkali razem”, „potajemny ślub w Meksyku” – to tylko niektóre informacje, które dotarły do nas zza oceanu w ostatnich tygodniach. Wszystko wskazuje na to, że aktorzy naprawdę udają przed fanami, że są razem. Zobaczcie na najnowsze zdjęcia!

Jennifer Aniston i Brad Pitt na rozdaniu SAG Awards

Wczoraj w Ameryce rozdano Nagrody Gildii Aktorów Ekranowych, czyli statuetki SAG. Wśród nagrodzonych znaleźli się Jennifer Aniston (za rolę w serialu The Morning Show) oraz Brad Pitt (za kreację w Pewnego razu... w Hollywood). Podczas, gdy przemowa 50-latki była dość tradycyjna, o tyle były partner Angeliny Jolie pozwolił sobie na żart. Dodał bowiem, że cieszy się z nagrody, ponieważ dzięki niej będzie miał większe powodzenie w aplikacji randkowej Tinder. To nie pierwszy raz, kiedy gwiazdor publicznie odwraca uwagę od plotek dotyczących jego i Jennifer Aniston.

Para spotkała się za kulisami wydarzenia, a moment przywitania nie umknął fotoreporterom. Jennifer Aniston i Brad Pitt nie potrafili ukryć ogromnego szczęścia i uśmiechu z powodu kolejnego spotkania (przypomnijmy, że niedawno aktorzy bawili się razem na Złotych Globach). Zagraniczni fani zwrócili uwagę na to, że aktorka złapała byłego męża tak, że jej dłoń trafiła pod jego marynarkę. Z kolei Bradowi Pittowi trudno było puścić byłą ukochaną. Z równie ogromnym rozmarzeniem aktor oglądał na telebimie wygłaszaną przez 50-latkę przemowę...

Myślicie, że to zbieg okoliczności czy aktorzy naprawdę się spotykają i pogrywają sobie z wielbicielami? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami. 

Sag Awards, Brad Pitt, Jennifer Aniston
Fot. Getty Images

Sag Awards, Brad Pitt, Jennifer Aniston
Fot. Getty Images

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.