Katarzyna Dowbor, Nasz Nowy Dom
Fot. Instagram @katarzyna_dowbor_official @nasznowydom @polsatofficial
O TYM SIĘ MÓWI

Nie żyje uczestnik programu Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor przekazała smutne wieści

„Był świetnym tatą i dobrym mężem”

Olga Figaszewska 14 lutego 2021 12:55
Katarzyna Dowbor, Nasz Nowy Dom
Fot. Instagram @katarzyna_dowbor_official @nasznowydom @polsatofficial

Katarzyna Dowbor przekazała smutną wiadomość. Nie żyje jeden z uczestników Nasz Nowy Dom, którego ekipa programu odwiedziła w 2019 roku. Prowadząca w poruszającym wpisie pożegnała pana Wojciecha. Mężczyzna ciężko chorował…

Katarzyna Dowbor pożegnała uczestnika programu Nasz Nowy Dom

Ekipa programu Nasz nowy dom w 2019 roku odwiedziła pana Wojciecha, jego partnerkę Renatę i kilkuletnią córeczkę, Anię. Widzowie poznali wówczas ich historię… Pan Wojciech mierzył się z poważną chorobą. Zmagał się z miażdżycą, przeszedł kilka zawałów, miał amputowane obie nogi.

Dom, w którym mieszkał nie był przyjazny osobie poruszającej się za pomocą wózka inwalidzkiego. Wizyta Katarzyny Dowbor odmieniła ich życie. Stary dom, który należał kiedyś do rodziców mężczyzny, został wyremontowany i przystosowany do potrzeb pana Wojciecha. Niestety, teraz Katarzyna Dowbor przekazała smutną wiadomość. 

,,Drodzy, niestety mam dla Was kolejną bardzo smutną wiadomość. Zmarł Pan Wojtek z Wąsewa, bohater 138. odcinka programu Nasz Nowy Dom. Pan Wojtek był świetnym tatą i dobrym mężem. Bardzo kochał swoją rodzinę... córeczkę Anię. To wielka strata! Jest mi smutno! Myślę teraz o Pani Renacie i Ani...", napisała Katarzyna Dowbor. 

W komentarzach internauci składali kondolencje najbliższym pana Wojciecha. Pojawiły się także propozycje pomocy dla rodziny mężczyzny. 

„Naprawdę smutno...”, „Ojej, straszne. Czy można dziewczynom jakoś pomóc?” , „Kondolencje dla rodziny. Śmierć bliskich to zawsze straszny cios”, „Serdeczne wyrazy współczucia dla Rodziny. Pamiętam, jak pan Wojtek cieszył się z remontu i jak bardzo mu ułatwił codzienne czynności. Dobrze, że spotkało go i jego rodzinę to szczęście, że zrobiliście remont jego domu”, pisali pod postem fani prowadzącej Nasz Nowy Dom. 

Rodzinie pana Wojciecha składamy szczere wyrazy współczucia. 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.