Bogusław Linda, Aleksandra Linda
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum
Dzieci gwiazd

Córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel zniknęła z show-biznesu. Tak dziś wygląda Aleksandra

Czym się obecnie zajmuje?

Marta Nawacka 29 marca 2024 07:51
Bogusław Linda, Aleksandra Linda
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Kilka lat temu córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel próbowała swoich sił jako modelka, a także jako aktorka. U boku taty pojawiła się w trzeciej części filmu „Psy”. O Aleksandrze Lindzie było głośno w mediach, a ona sama chętnie pozowała na ściankach, niejednokrotnie budząc sensację swoimi oryginalnymi kreacjami. Od jakiegoś czasu jednak trzyma się z dala od show-biznesu... Jak dziś wygląda? Czy porzuciła aktorstwo?

Bogusław Linda: córka. Aleksandra Linda szła w jego ślady

Już od ponad trzech dekad Bogusław Linda i Lidia Popiel tworzą udaną i kochającą się parę, która dla wielu jest wzorem. Zakochani wspólnie doczekali się córki, która po latach postanowiła także spróbować swoich sił w show-biznesie. Aleksandra Linda przed laty próbowała swoich sił jako modelka oraz aktorka. Wystąpiła w kilku produkcjach, a także w filmie „Psy 3. W imię zasad”, w którym główną rolę grał jej tata. Chętnie pojawiała się na salonach, a w 2020 roku, na premierze trzeciej części „Psów”, pozowała do zdjęć w towarzystwie Bogusława Lindy.

W końcu wszystkie wyjścia publiczny Aleksandry Lindy były szeroko komentowane w mediach, głównie za sprawą jej oryginalnych stylizacji. Od jakiegoś czasu jednak o córce słynnego aktora mówi się już dużo rzadziej. Nie pojawia się na salonach, ani na ekranach, za to jej mama czasami wspomina o niej w wywiadach. W 2022 roku w rozmowie z Pudelkiem Lidia Popiel wyznała, że Aleksandra uwielbia aktorstwo i ma plany z nim związane. Zdradziła również, że jej pociecha chciałaby stworzyć swoją kolekcję bielizny.

Czytaj też: Dzieci Michaela Jacksona są już dorosłe. Paris, Blanket i Prince bardzo się zmienili

Aleksandra Linda,Premiera filmu
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Aleksandra Linda, premiera filmu "Psy 3. W imię zasad", 2020 rok

Bogusław Linda, Aleksandra Linda
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Bogusław Linda, Aleksandra Linda

Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Lidia Popiel, Aleksandra Linda, 10.01.2000

Córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel zniknęła z show-biznesu. Tak dziś wygląda

W zeszłym roku w rozmowie z Plejadą ukochana Bogusława Lindy wyjawiła, dlaczego jej córka postanowiła wycofać się ze świata show-biznesu. Uważa, że Aleksandra po prostu się znudziła. „Myślę, że jeśli ileś razy to [pozowanie na ściankach, przyp. red.] się powtarza, to może być to też taka rutyna, może wkraść się nuda. Myślę, że Aleksandra chce tego po prostu uniknąć”, mówiła Plejadzie w 2023 roku Lidia Popiel. Wyznała również, że „jest w teatrze u Olafa Lubaszenki” i szykuje się do premiery. Okazuje się, że Aleksandra Linda występuje w „Komedii odlotowej, czyli lumbago”, której premiera miała miejsce w Teatrze Capitol w październiku ubiegłego roku.

Aleksandra Linda występuje w spektaklu u boku między innymi Roberta Janowskiego, Katarzyny Maciąg czy Katarzyny Glinki i nadal można ją zobaczyć w warszawskim teatrze. Lidia Popiel zdradziła, że jej córce zależy na tym, by samodzielnie wypracować sobie pozycję w branży. Nie chce, by ktoś myślał, że sukces zawdzięcza rodzicom. „Aleksandra bywa bardzo przeczulona na punkcie tego, żeby nikt nie myślał, że cokolwiek jej załatwiamy (...) Po to pracowaliśmy, żeby ona również mogła korzystać. Trudno jej to przyjąć, do wszystkiego chce dojść sama”, dodała żona Bogusława Lindy. Aleksandra Linda prowadzi swój profil na Instagramie, lecz rzadko publikuje nowe zdjęcia. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak dziś wygląda.  

Zobacz także: Rozwiódł się z żoną, jego nowy związek owiany jest tajemnicą. Michał Probierz chroni swoją prywatność

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.