Bogusław Linda, Aleksandra Linda
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum
O tym się mówi!

Zaczynała jako modelka i aktorka, jednak nie poszła w ślady sławnych rodziców

Aleksandra Linda nie skorzystała z mocy znanego nazwiska. Wybrała własną drogę

Aleksandra Frankowska 27 czerwca 2023 12:57
Bogusław Linda, Aleksandra Linda
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Bogusława Lindę i jego córkę Aleksandrę, mimo różnic i indywidualności, łączy silna więź emocjonalna. Choć Aleksandra wybrała zupełnie inną ścieżkę, niż jej sławni rodzice, ich relacja jest pełna miłości i wsparcia. Od początku nie chciała, aby znane nazwisko było dla niej przepustką do wielkiego świata.  

ZOBACZ TEŻ: Historia miłości ze zdradami w tle. Dlaczego Ewa Wencel rozstała się ze swoim mężem?

Bogusław i Aleksandra Linda: relacje rodzinne

Aleksandra Linda, od lat pojawiająca się w show biznesie, zawsze dążyła do niezależności i samodzielności. Już jako nastolatka postanowiła opuścić dom rodzinny i zamieszkać we własnym mieszkaniu w Krakowie. Właśnie tam rozpoczęła swoją karierę aktorską i stworzyła fundamenty dla swojego przyszłego biznesu. Chociaż ojciec z matką zawsze wspierali ją w jej decyzjach, to Aleksandra czuła potrzebę przebywania życia na własny rachunek.

Zawsze była otwarta na wsparcie ze strony rodziców. Jakiś czas temu postanowiła zaistnieć w branży modowej i zaprojektować własną kolekcję bielizny. Jej matka, Lidia Popiel, w wywiadzie udzielonym Pudelkowi, wyraziła dumę z talentu córki oraz zachwyt nad jej pomysłowością i wieloma zainteresowaniami.

"Przypuszczam, że serce ma artystki i lubi rysować. Chce zrobić teraz swoją kolekcję bielizny, lubi pisać. Ma bardzo rozbudowane zainteresowania. Wygląda, jakby z księżyca była" - mówiła Lidia Popiel.

Wspomnienia z dzieciństwa

Przeszłość Aleksandry była pełna wyzwań, zwłaszcza podczas jej czasów licealnych. Przeprowadzka do Krakowa wiązała się z trudnościami finansowymi. Mieszkała w niewielkim mieszkaniu bez ogrzewania i ciepłej wody, o czym bardzo długo nie wspomniała rodzicom. Nie chciała zrzucać na nich swoich problemów. Wiedziała, że jest w stanie poradzić sobie z nimi sama. 

Bogusław Linda, jako jeden z największych gwiazdorów polskiego kina, zawsze wspierał córkę w jej wyborach życiowych. Aleksandra Linda dostała rolę w filmie "Psy 3. W imię zasad" bez wpływów znanego taty. 

Bogusław Linda, Aleksandra Linda, 2020
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

"Skontaktowałam się z panem reżyserem Władysławem Pasikowskim i otrzymałam zaproszenie na przesłuchania. Trzymałam w tajemnicy przed tatą, że dostałam angaż. Zupełnie niepotrzebnie, choć tata przyznał, że się o mnie boi, bo to niełatwa praca" - wyznała Aleksandra w jednym z wywiadów.

ZOBACZ TAKŻE: Bogusław Linda i Lidia Popiel zachwycili na czerwonym dywanie!

Relacja Lidii Popiel i córki Oli

Lidia Popiel, żona Bogusława Lindy, podkreśla, że między nią a córką istnieje silna więź. Ich relacja oparta jest na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. Lidia zawsze starała się pokazywać Oli wartości życia. Tłumaczy, jak ważne jest życie w zgodzie ze sobą, bycie dobrym człowiekiem i niekrzywdzenie innych.

Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Rodzice Aleksandry dali jej przestrzeń do rozwoju i samodzielnego podejmowania decyzji, co przyczyniło się do kształtowania jej niezależnej osobowości. Relacja między Bogusławem Lindą a jego córką jest pełna wzajemnego szacunku i wsparcia. Mimo że córka nie poszła w jego ślady iść w ślady, jest on bardzo dumny z tego, jak doskonale realizuje się w swoich pomysłach. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.