Olga Figaszewska 31 maja 2017 16:00
1/9
Beyonce, ciąża gwiazd MT
Copyright @Beyonce/Instagram
1/9

Już niebawem, dokładnie za tydzień, Beyoncé zostanie mamą. Piosenkarka urodzi bliźniaki, których zbliżające się narodziny, uczciła hucznym przyjęciem. Kilka dni temu gwiazda zdradziła szczegóły porodu, czym wywołała niemałe kontrowersje. Co najbardziej zszokowało fanów?

 

Zobacz też: Dzieci Beyonce i Amal Clooney niebawem przyjdą na świat. A oto najsłynniejsza bliźnięta show-biznesu

 

Wymagania porodowe Beyoncé

 

Zagraniczne media donoszą, że Beyoncé ma konkretne wyobrażenie zbliżającego się porodu. Jak przystało na światową gwiazdę muzyki współczesnej, ma swoje wymagania, które należy wypełnić. Bez względu na to, jak absurdalnie by nie były...

 

A rozpoczęło się od remontu sali, w której odbędzie się poród. W pomieszczeniu zamontowano rolety wyciszające, pomalowano ściany w subtelne, pastelowe kolory. Wcześniej przyszli rodzice wynajęli aż trzy ekskluzywne pokoje w szpitalu dla osób towarzyszących. Następnie mąż piosenkarki, Jay Z. zażądał od władz szpitala, by na czas pobytu Beyoncé, na całym piętrze został wyłączony monitoring, a na dachu będzie stacjonował prywatny helikopter Carterów.

 

Polecamy też: Niebawem zostanie mamą bliźniaków. Zobacz, jak wyglądał baby shower Beyonce

 

Na sali porodowej, oprócz męża, siostry piosenkarki, personelu medycznego, ma być obecna również jej pięcioletnia córeczka, Blue Ivy. Piosenkarce i jej mężowi zależy na tym, by w ten sposób uchronić ją przed zazdrością względem rodzeństwa. Tabloidy donoszą, że to właśnie dziewczynka ma nałożyć bliźniakom opaski identyfikacyjne. Jako jedna z pierwszych osób będzie trzymać rodzeństwo na rękach.

 

Niedorzeczne wydają się być jednak najnowsze wymogi Beyoncé. Gwiazda pragnie absolutnego spokoju w trakcie samego porodu. Lekarze mają ograniczyć rozmowy do minimum, a najlepiej nie rozpoczynać ich wcale.

 

"Beyonce lubi spokój i ciszę wokół siebie. Spokojne kolory i łagodne dźwięki. To będzie najważniejsze dla niej, kiedy będzie rodzić", donosi RadarOnline. Podobno żaden z lekarzy nie czuje się na siłach by podjąć się odebrania porodu.

 

Doniesienia tabloidu obala inny portal. "Więc, lekarze i pielęgniarki nie będą się odzywać, by powiedzieć jej, kiedy przeć lub oddychać? To jest taki absurd!",  komentuje informator serwisu GossipCop.

Polecamy też: Beyoncé i Jay Z niebawem zostaną rodzicami bliźniąt. Jak wyglądała historia ich miłości?

 

Ciąża Beyoncé

W 2012 roku, urodziła pierwsze dziecko, dziewczynkę Blue Ivy Carter. Beyoncé, która słynie z tajemnic, do tej pory nie zdradziła płci dzieci. Piosenkarka podzieliła się z fanami informacją o drugiej ciąży w lutym za pomocą Instagrama. „Jesteśmy wdzięczni, że nasza rodzina powiększy się o dwójkę dzieci’’, napisała. Złośliwi sugerują, że to tak naprawdę jej pierwsza ciąża.

 

Zobacz też: Sesja ciążowa Beyoncé wywołała ogromne kontrowersje. Co zarzucają jej media?

 

Zobacz, jak gwiazda pięknie prezentuje się w ciąży!

 

 

3/9
Beyonce, ciąża gwiazd
Copyright @Beyonce/Instagram
3/9
6/9
Beyonce
Copyright @Instagram Beyonce
6/9

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.