Beata Tadla, VIVA!
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Tadla pierwszy raz o nowym partnerze!  „Jest bardzo przystojny, ale... ”

Dziennikarka złożyła pewną obietnicę…

Rafał Kowalski 2 stycznia 2019 13:57
Beata Tadla, VIVA!
Fot. Olga Majrowska

Beata Tadla prawdopodobnie wyciągnęła ogromną lekcję po swoim związku z Jarosławem Kretem. Parze zdarzało opowiadać się publicznie o swoich prywatnych sprawach, przez co łatwo było wyczuć, kiedy w związku dziennikarzy działo się lepiej, a kiedy gorzej. Ostatecznie zakochani się rozeszli w świetle reflektorów, a Beata Tadla, która znów jest zakochana, w najnowszych wywiadach jest bardzo powściągliwa…

Beata Tadla o nowym partnerze

Podczas niedawnego wywiadu dziennikarki z Wirtualną Polską, padło pytanie o nową miłość Beaty Tadli. Gwiazda przyznała, że pojawienie się w jej życiu opiekuńczego mężczyzny sprawiło, że dobrze zniosła zakończenie pracy w stacji NOWA TV. „Pewnie ciężko byłoby przetrwać te ciężkie momenty związane z zamknięciem ukochanego projektu, gdyby nie to, że bliscy byli wokół i było to naprawdę cudowne wsparcie, które zawsze mówiło „będzie dobrze, nie martw się”. Proste. banalne słowa, ale takie ważne słowa”, powiedziała Tadla.

Dziennikarz próbował wyciągnąć z prezenterki więcej informacji na temat partnera. Do tej pory w mediach pojawiały się tylko informacje, że ma na imię Rafał oraz jest biznesmenem. Beata Tadla obiecała jednak sobie, że o życiu prywatnym będzie mówić mniej, niż w przeszłości. Po wszystkie informacje gwiazda zaprosiła na swojego Instagrama i Facebooka. „Jest bardzo przystojny, ale… obecnie postanowiłam komunikować się ze światem wyłącznie za pośrednictwem portali społecznościowych, dokładnie tak jak robią to miliony ludzi, którzy cieszą się swoim życiem i dzielą się radościami z fanami. Ja właśnie tak dzielę się swoim szczęściem, jednak dawki tej radości sama odliczam”, usłyszeli widzowie WP.pl.

Na koniec rozmowy Beata Tadla przytaknęła prowadzącemu, który zapytał, czy dziennikarka może dziś powiedzieć, że jest zakochana po uszy. I choć, jak wspomnieliśmy, odpowiedź była zwięzła i bez użycia słów, to i z samych oczu można wyczytać szczęście gwiazdy. Oby tak dalej! Życzymy Beacie Tadli roku pełnego miłości. 

partner Beaty Tadli Rafał
Fot. Instagram @beatatadla

Beata Tadla, VIVA! czerwiec 2014
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?