Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Basia Kurdej-Szatan nie wróci do M jak miłość?! Wiadomo, co postanowiła produkcja! 

Aktorka ma dużo szczęścia...

Gabriela Czernecka 19 maja 2020 11:08
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się dziecka. Aktorka podzieliła się wspaniałą wiadomością z fanami kilka tygodni temu. Fani jej talentu zaczęli zastanawiać się, czy jej postać z M jak miłość, Asia, zniknie z produkcji czy wręcz przeciwnie? Super Express dowiedział się, że aktorka nie pojawi się na razie na planie serialu. Poznajcie szczegóły.

Basia Kurdej-Szatan w M jak miłość - co dalej z jej postacią?

Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży. Aktorka spodziewa się dziecka, co długo udało się jej utrzymywać w tajemnicy: „Było za wcześnie by to ogłaszać. Byłam wówczas w drugim miesiącu ciąży i w dużym stresie, obawiałam się o to, czy wszystko będzie dobrze. Wiele moich koleżanek poroniło, słyszałam też o wielu takich przypadkach. Uznałam, że jest to jeszcze niepewny czas i nie należy się chwalić, tym bardziej publicznie”, mówiła w wywiadzie dla Plejady.pl jakiś czas temu. Dziś, gdy już najtrudniejszy czas za nią, Basia Kurdej-Szatan cieszy się błogosławionym stanem, a na swoim Instagramie chętnie publikuje zdjęcia, na których mamy okazję podziwiać jej ciążowe krągłości.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Czas izolacji, do jakiego większość z nas została zmuszona przez epidemię koronawirusa sprawił, że aktorce łatwiej było ukrywać ciążowy brzuszek. Co więcej wstrzymano także zdjęcia do serialu M jak miłość, dzięki czemu aktorka mogła w spokoju przeżywać ten piękny czas tylko z rodziną i najbliższymi. Gdy gwiazda zdecydowała się ogłosić, że spodziewa się dziecka, fani jej talentu zaczęli jednak zastanawiać się, co czeka jej postać w M jak miłość. Dziś już wiadomo.

Jak podaje Super Express, aktorka nie pojawi się na razie na planie kultowej produkcji TVP2. To jednak nie oznacza, że wcale nie zobaczymy jej już w serialu. Okazuje się, że osoby odpowiedzialne za M jak miłość tak kręciły ostatnie odcinki, by nie widać było ciążowych krągłości serialowej Asi. „Nagraliśmy sceny z jej udziałem przed pandemią. Będą wykorzystywane jeszcze przez długi czas, są to tzw. zdjęcia uciekające. Basia będzie pojawiała się w przebitkach, kamery pracowały tak, by nie pokazywać jej brzuszka”, mówi osoba z produkcji w rozmowie z Super Expressem.

Według tabloidu, produkcja jak na razie nie wie, kiedy aktorka zdecyduje się wrócić na plan, ale zapewniono, że jej postać na razie nie zniknie z serialu. Basia Kurdej-Szatan może być więc spokojna. To wspaniała wiadomość dla fanów gwiazdy, choć jak podaje Super Express, termin porodu Basia Kurdej-Szatan ma zaplanowany na przełom sierpnia i września, najprawdopodobniej w tym roku nie pojawi się już na planie zdjęciowym.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.