Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan potwierdzili płeć dziecka: „Pozwoliliśmy imię wybrać Hani”

Poznajcie szczegóły!

Gabriela Czernecka 6 lipca 2020 12:57
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Barbara Kurdej-Szatan i Rafała Szatan dwa lata starali się o dziecko. W końcu po miesiącach starań udało się. Małżeństwo we wrześniu tego roku po raz drugi zostanei rodzicami. W wywiadzie dla Party zdradzili, czy będą mieli syna czy córkę! Poznajcie szczegóły.

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży. Płeć dziecka

Aktorka M jak miłość do tej pory nie zdradzała zbyt wielu szczegółów na temat maleństwa, bo jak powiedziała jakiś czas temu,  podzieli się z fanami radosnymi wiadomościami w swoim czasie. Kilka tygodni temu ujawniono, że para spodziewa się chłopca, później podano, że wiadomo nawet, jak chłopiec będzie miał na imię. Oficjalnie para nie potwierdzała jednak tych informacji. Jakiś czas temu przyznali jedynie, że mają wybrane imię dla dziecka, ale nie zdradzili jakie. Wiadomo było, że małżeństwo zdecyduje się na tradycyjne. „Podobnie było z Hanią, kiedy wybieraliśmy imię to wydawało mi się, że super, że nie ma tak dużo Hań teraz i nagle się ukazało, że urodziło się dużo Hań i teraz mamy podobnie, ale już cały czas mówimy do brzuszka tym imieniem więc... już chyba nie zmienimy mimo wszystko”, mówiła Basia w wywiadzie dla Party.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Teraz w rozmowie z magazynem, Basia Kurdej-Szatan potwierdziła krążące od tygodni plotki. „To prawda. Będziemy mieli syna. Na początku marca zrobiłam badania wykluczające choroby genetyczne i wtedy poznałam płeć dziecka. Wtedy też pozwoliliśmy Hani wybrać imię dla braciszka”, powiedziała aktorka.

Wyjawiła także, że w pewnym momencie zaczęła tracić nadzieję na to, że ich rodzina się powiększy: „Za każdym razem, kiedy już mi się wydawało, że jestem w ciąży, nic z tego nie wychodziło. Aż w końcu postanowiłam kompletnie się wyluzować. Pojechaliśmy całą rodziną na wspaniałe wakacje na narty, wypoczywaliśmy, byliśmy zrelaksowani. Na nic się nie nastawiałam i w końcu… udało się!”, powiedziała Basia Kurdej-Szatan.

Aktorka wyjawiła także, że to córeczka nada bratu imię. Ostatnio pojawiły się plotki, że chłopiec będzie nazywał się Henryk, tak jak synek Borysa Szyca, synek Małgosi Rozenek czy synek Kasi Zielińskiej. „Imię jest tradycyjne i piękne. Okazało się, że choć kiedyś było mało popularne, teraz stało się modne. Natomiast nie ma sensu, abyśmy już potwierdzali jakie, bo tak naprawdę dopiero gdy spojrzymy w oczka naszemu brzdącowi, może okazać się, że pasuje do niego zupełnie inne (śmiech). Nie będziemy się przecież potem wszystkim tłumaczyć, ale na pewno zdradzimy wam je po narodzinach", powiedziała Basia Kurdej-Szatan.

Basia i Rafał rodzicami zostaną po raz drugi już we wrześniu. Pozostaje nam życzyć całej rodzinie dużo miłości i spokoju!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.