Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Barbara Kurdej-Szatan wybrała imię dla syna. Internauci mieli rację!

Tradycyjne czy nowoczesne?

Gabriela Czernecka 1 lipca 2020 08:48
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan niebawem po raz drugi zostaną rodzicami. Media spekulują, że tym razem sławna para doczeka się synka, a według najnowszych doniesień znane jest także jego imię. Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan nazwą dziecko tak, jak inna popularna para! Okazuje się, że to imię już dawno typowali w komentarzach internauci... Poznajcie szczegóły. 

Imię dziecka Barbary Kurdej-Szatan

Jakie imię dla dziecka wybrali Basia i Rafał Szatanowie? Tradycyjne czy nowoczesne? Wygląda na to, że wszystko stało się jasne! Gwiazda M jak miłość do tej pory nie zdradzała zbyt wielu szczegółów na temat maleństwa, aktorka powiedziała, że podzieli się z fanami radosnymi wiadomościami w swoim czasie. Już jakiś czas temu ujawniono, że para spodziewa się chłopca. Teraz według niektórych publikacji znane jest także jego imię. Para już jakiś czas temu przyznała, że ma wybrane imię dla syna, ale nie zdradziła, jakie. Wiadomo było, że małżeństwo zdecyduje się na tradycyjne. 

Internauci zaczęli spekulować, że imię synka Basi Kurdej-Szatan będzie brzmiało tak samo, jak nazywa się syn Małgosi i Radka Majdanów. „Większość domyślała się, że może chodzić o imię, jakie synkowi nadali Majdanowie - Henryk. I to prawda!”, cytuje anonimowego informatora serwis Pudelek i zdradza, że sama Małgosia doskonale wie o całej sytuacji.

„Aktorka osobiście skontaktowała się z Rozenek niedługo po tym, jak Perfekcyjna zdradziła imię dziecka na Instagramie. Ponoć obie uważają ten fakt za miły zbieg okoliczności”, czytamy. 

Przypomnijmy, że imię Henryk jest dość popularne wśród gwiazd. Tak nazwali swoje pociechy tak m.in. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Justyna Nagłowska i Borys Szyc czy Katarzyna Zielińska. „Podobnie było z Hanią, kiedy wybieraliśmy imię to wydawało mi się, że super, że nie ma tak dużo Hań teraz i nagle się ukazało, że urodziło się dużo Hań i teraz mamy podobnie, ale już cały czas mówimy do brzuszka tym imieniem więc... już chyba nie zmienimy mimo wszystko”, mówiła Basia w wywiadzie dla Party. Podoba Wam się imię Henryk?  

koncert charytatywny dla Andrzeja Strzeleckiego, 2020, Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER, East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.