Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się drugiego dziecka?

Fani nie mają wątpliwości!

Weronika Kostyra 18 listopada 2018 11:04
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Basia Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Spełnia się zawodowo, ale jest też szczęśliwą żoną i mamą. Razem z mężem, Rafałem Szatanem, wychowuje sześcioletnią córeczkę Hanię. Aktorka zdradziła kiedyś, że chciałaby, by ich rodzina powiększyła się, nie było to jednak możliwe przez jej stan zdrowia. Gwiazda choruje na boreliozę: „Bardzo chcemy drugie. Ale ja się jeszcze leczę. A z boreliozą nie można zachodzić w ciążę. Więc na razie sobie odpuściliśmy. Miałam plan, że jak Hania będzie miała pięć lat, to będziemy mieli drugie. Moja siostra urodziła drugie dziecko, gdy pierwsze miało siedem lat. I też jest fajnie, starsza bardzo pomaga. Widocznie jeszcze trzeba poczekać”, mówiła w VIVIE! Jej najnowsze zdjęcia sprawiły, że fani nie mieli wątpliwości. Od razu pojawiły się sugestię, że aktorka spodziewa się dziecka!

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży?

Do tej pory Barbara Kurdej-Szatan zdradziła jedynie, że jej córka marzy o siostrze. Czy już wkrótce to marzenie się spełni? Zdjęcia z ostatniego odcinka programu The Voice of Poland, na których aktorka ma na sobie obcisłą złotą sukienkę, wywołały lawinę komentarzy:

„Prześliczna albo coś się kryje pod tą marynarką albo tak sie układa :-D :-D”

„Ale ze Basia 2 w 1???”

„też właśnie zauważyłam że jakoś brak wciecia w talii i bokiem jak ją pokazują tak coś pełniejsza się wydaje :)”

„Bardzo fajnie, bo w koncu czas na drugie”

„Na bank jakiś mały Szatan pojawi się wkrótce”

„Pani Basieńko chyba pod tą piękną sukienką coś Pani ukrywa”

Z pewnością niebawem dowiemy się, jaka jest prawda!

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?