księżna Meghan w ciąży, Meghan Markle w ciąży
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan wyprawi luksusowe baby shower w... Nowym Jorku! 

Wśród gości zabraknie księżnej Kate! Szykuje się duży skandal?

Gabriela Czernecka 20 lutego 2019 06:56
księżna Meghan w ciąży, Meghan Markle w ciąży
Fot. Getty Images

Baby shower księżnej Meghan odbędzie się w Nowym Jorku! Mimo poprzednich doniesień informujących, że w rodzinie królewskiej panie nie urządzają baby shower, wszystko wskazuje na to, że księżna Sussex otrzymała zgodę od królowej na imprezę na cześć dziecka. Pierwszy potomek księcia Harry'ego już niebawem pojawi się na świecie. Kto pojawi się na imprezie i dlaczego nie będzie na nim księżnej Kate? Poznajcie szczegóły.

Baby shower Meghan

Członkom rodziny królewskiej nie wypada urządzać baby shower. Jak podawał jakiś czas temu Harper's Bazaar Australia, to jedna z takich zasad, których panie w royal family nie mogą ignorować.  „Członkowie rodziny królewskiej są bardzo bogaci, więc baby shower byłoby postrzegane jako wysoce niestosowne”, wyjaśnia królewska ekspertka, Victoria Arbiter. Takiego przyjęcia nie urządziła choćby księżna Kate - ani przed narodzinami księcia George'a, ani przed narodzinami księżniczki Charlotte, ani niedawno, przed narodzinami księcia Louisa.

Sądzono, że Meghan będzie więc musiała w inny sposób podzielić się z koleżankami wspaniałą wiadomością o płci dziecka, a tymczasem wszystko wskazuje na to, że królowa udzieliła księżnej zgody na organizację tego rodzaju przyjęcia. Księżna Sussex przebywa właśnie w Nowym Jorku, gdzie zorganizuje baby shower! Szczegóły imprezy ujawnił magazyn Page Six, który twierdzi, że na baby shower Meghan pojawi się około 15 bliskich znajomych Meghan. Ich nazwiska pozostają jednak tajemnicą. 

Wiadomo jednak, że na imprezę z okazji narodzin pierwszego dziecka książęcej pary nie została zaproszona księżna Kate. Dlaczego? Pałac milczy w tej sprawie, jednak zagraniczne media huczą od plotek. Informator Radar Online twierdzi, że żona księcia Williama po prostu nie chce uczestniczyć w tego typu wydarzeniu. „Postanowiła czas spędzić z dziećmi, które obecnie mają ferie zimowe. Ona, William i dzieci wyjechali z Londynu by umilić sobie czas z dala miasta”, donosi portal.

Z drugiej strony nie brakuje oczywiście domysłów i spekulacji dotyczących tego, że obie panie za sobą nie przepadają i nie zamierzają dłużej udawać, że jest inaczej... Dlatego też księżna Meghan nie widziała sensu w zapraszaniu księżnej Kate na baby shower.

Baby shower Meghan zostanie zorganizowane w jednym z hoteli na Upper East Side, czyli w jednej z luksusowych dzielnic nowojorskiego okręgu Manhattan. Za organizację wydarzenia ma odpowiadać przyjaciółka księżnej i jedna z jej druhen, Jessica Mulroney. Początkowo były to tylko domysły, ponieważ pałac Kensington odmówił komentarza w tej sprawie i nie chciał podać przyczyny nagłego wyjazdu księżnej.

Wygląda na to, że dla Meghan to jedyna okazja, by jeszcze przed porodem spotkać się ze znajomymi, którzy na co dzień mieszkają w Stanach. Nie wiadomo jeszcze, czy księżna zdecyduje się wyprawić jeszcze drugie przyjęcie w Wielkiej Brytanii. Myślicie, że powinna?  

Księżna Meghan w białej sukience
Fot. Getty Images

Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…