Aktorka podzieliła się filmikami z imprezy

Rafał Kowalski 30 maja 2021 19:41

Już tylko dni dzielą Klaudię Halejcio od porodu pierwszego dziecka. Córeczka aktorki będzie miała na imię Nel. Gwiazda bywa ostatnio zmęczona, ale nie zrezygnowała z propozycji zorganizowania dla niej baby show. Przyjęciem zajęły się przyjaciółki ulubienicy widzów – w tym Patricia Kazadi. Zobaczcie, jak wyszła cała uroczystość.

Baby shower Klaudii Halejcio – fotografie

Musimy przyznać, że impreza z okazji zbliżających się narodzin córeczki Klaudii Halejcio wyglądała naprawdę pięknie i wyjątkowo. Całość zorganizowano w Markach, w przestrzeni eventowej przypominającej stodołę. W tym samym miejscu Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski mieli niedawno wesele.

ZOBACZ TEŻ: Znamy szczegóły ślubu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego!

Z jakim humorem na swoje baby shower jechała przyszła mama? „Dzisiaj czeka mnie mega miły dzień, bo dziewczyny zorganizowały mi baby shower. Jest Gosieńka, która zrobiła mi piękny makijaż, żebym dzisiaj wyglądała super. Jestem totalnie zmęczona, ale nie mogę się doczekać. Podekscytowanie jest nie tylko u mnie, tak to czuję. Bądźcie dzisiaj ze mną, pokażę wam, jak będzie pięknie”, obiecała aktorka i jak powiedziała, tak zrobiła.

Zobaczcie screeny z filmów, które 30-latka umieściła na Instagramie. Co podoba się Wam najbardziej? 

1/5
Klaudia Halejcio, baby shower, wóz z prosecco
Copyright @Instagram Klaudii Halejcio
1/5

Klaudia Halejcio postawiła na stylizację z kolorze białym i beżowy kapelusz z rondem. Jedną z atrakcji okazał się na miejscu...

2/5
Klaudia Halejcio, baby shower, tort
Copyright @Instagram Klaudii Halejcio
2/5

...wóz z prosecco! Ale przyszła mama nie piła alkoholu.

3/5
Klaudia Halejcio, baby shower, Kazadi
Copyright @Instagram Klaudii Halejcio
3/5

Wśród przyjaciółek-organizatorek znalazła się m.in. Patricia Kazadi

4/5
Klaudia Halejcio, baby shower, imię Nel
Copyright @Instagram Klaudii Halejcio
4/5

Zadbano o każdy szczegół

5/5
baby shower w Markach, Cicha 23
Copyright @Instagram Klaudii Halejcio
5/5

Prawda, że pięknie?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.