Klaudia Halejcio
Fot. Instagram @klaudiahalejcio
O TYM SIĘ MÓWI

Klaudia Halejcio została po raz pierwszy mamą! „Były łzy, ale ten brzdąc wynagradza wszystko”

Jak wygląda i czuje się jej córeczka Nel?

Rafał Kowalski 8 czerwca 2021 07:30
Klaudia Halejcio
Fot. Instagram @klaudiahalejcio

Każdy początek czerwca będzie od tego roku wyjątkowy dla Klaudii Halejcio. Sześć dni temu aktorka została bowiem mamą, o czym poinformowała dopiero kilka godzin temu. Gwiazda zrobiła to oczywiście w swoim stylu publikując zabawny filmik nagrany jeszcze w szpitalu. Dziś mała Nel, mama i tata są w domu.

Córka Klaudii Halejcio – szczegóły porodu

„Jesteśmy już razem”, napisała ulubienica widzów pod filmikiem ze szpitala, na którym tańczy wokół śpiącej córeczki. Mała Nel sprawiła, że w oczach jej mamy pojawiały się łzy za każdym razem, gdy w pierwszych dniach na nią patrzyła. Widać to dokładnie na InstaStory, gdzie Klaudia Halejcio opowiedziała o porodzie.

Co wyjawiła? „U nas wszystko dobrze, szykujemy się do wyjścia. Nelusia jest cudowna, dostała 10 punktów w skali Apgar. W nocy w Dzień Dziecka odeszły mi wody, urodziła się w sumie już drugiego o 2:30. Wszystko poszło dobrze, chociaż myślałam, że będzie mi ze wszystkim łatwiej. A boli potężnie. Były łzy i płacz, ale ten brzdąc wynagradza wszystko. Nie mogę się na nią napatrzeć”, opowiadała nie kryjąc wzruszenia.

Narodziny córeczki aktorki miały miejsce w Instytucie Matki i Dziecka. Od kilku dni cała rodzina zajmuje się już Nel w domu.

Kto jest ojcem dziecka Klaudii Halejcio? Aktorka o partnerze

Choć para nie pokazuje się często publicznie, ich miłość jest wielka. Ukochany Klaudii Halejcio i jednocześnie tata Neli nie jest związany z show-biznesem. „To prawda, pojawił się w moim życiu ktoś dla mnie ważny. Ma na imię Oskar. Znajomi żartują, że mogę już kończyć karierę aktorską, bo już swojego Oscara zdobyłam. Chociaż tak naprawdę to on zdobył mnie. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego”, wyznała aktorka jakiś czas temu w rozmowie z Party. „Oskar jest biznesmenem i z dużym powodzeniem działa w branży internetowej”, dodała wtedy rozwiewając wiele wątpliwości na temat taty Nel.

Rodzicom dziewczynki i samej Nel życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

Klaudia Halejcio, poród córki
Fot. Instagram Klaudii Halejcio

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.