Klaudia Halejcio
Fot. Instagram @klaudiahalejcio
O TYM SIĘ MÓWI

Klaudia Halejcio została po raz pierwszy mamą! „Były łzy, ale ten brzdąc wynagradza wszystko”

Jak wygląda i czuje się jej córeczka Nel?

Rafał Kowalski 8 czerwca 2021 07:30
Klaudia Halejcio
Fot. Instagram @klaudiahalejcio

Każdy początek czerwca będzie od tego roku wyjątkowy dla Klaudii Halejcio. Sześć dni temu aktorka została bowiem mamą, o czym poinformowała dopiero kilka godzin temu. Gwiazda zrobiła to oczywiście w swoim stylu publikując zabawny filmik nagrany jeszcze w szpitalu. Dziś mała Nel, mama i tata są w domu.

Córka Klaudii Halejcio – szczegóły porodu

„Jesteśmy już razem”, napisała ulubienica widzów pod filmikiem ze szpitala, na którym tańczy wokół śpiącej córeczki. Mała Nel sprawiła, że w oczach jej mamy pojawiały się łzy za każdym razem, gdy w pierwszych dniach na nią patrzyła. Widać to dokładnie na InstaStory, gdzie Klaudia Halejcio opowiedziała o porodzie.

Co wyjawiła? „U nas wszystko dobrze, szykujemy się do wyjścia. Nelusia jest cudowna, dostała 10 punktów w skali Apgar. W nocy w Dzień Dziecka odeszły mi wody, urodziła się w sumie już drugiego o 2:30. Wszystko poszło dobrze, chociaż myślałam, że będzie mi ze wszystkim łatwiej. A boli potężnie. Były łzy i płacz, ale ten brzdąc wynagradza wszystko. Nie mogę się na nią napatrzeć”, opowiadała nie kryjąc wzruszenia.

Narodziny córeczki aktorki miały miejsce w Instytucie Matki i Dziecka. Od kilku dni cała rodzina zajmuje się już Nel w domu.

Kto jest ojcem dziecka Klaudii Halejcio? Aktorka o partnerze

Choć para nie pokazuje się często publicznie, ich miłość jest wielka. Ukochany Klaudii Halejcio i jednocześnie tata Neli nie jest związany z show-biznesem. „To prawda, pojawił się w moim życiu ktoś dla mnie ważny. Ma na imię Oskar. Znajomi żartują, że mogę już kończyć karierę aktorską, bo już swojego Oscara zdobyłam. Chociaż tak naprawdę to on zdobył mnie. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego”, wyznała aktorka jakiś czas temu w rozmowie z Party. „Oskar jest biznesmenem i z dużym powodzeniem działa w branży internetowej”, dodała wtedy rozwiewając wiele wątpliwości na temat taty Nel.

Rodzicom dziewczynki i samej Nel życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

Klaudia Halejcio, poród córki
Fot. Instagram Klaudii Halejcio

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.