Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Astrolog Diany przewidziała odejście księżnej Meghan i księcia Harry'ego z rodziny królewskiej!

Teraz zdradza, co czeka parę w kolejnych miesiącach!

Gabriela Czernecka 6 czerwca 2020 12:08
Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Astrolog, której zdarzyło się wielokrotnie wróżyć księżnej Dianie, wyjawiła teraz całoroczny horoskop dla księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Okazuje się, że przewidziała, że w życiu tej dwójki wraz z początkiem 2020 roku zajdą znaczące zmiany - czyżby miała na myśli właśnie ich odejście z rodziny królewskiej? Teraz wyjawia, co czeka książęcą parę Sussex w najbliższych miesiącach. Szczególny czas i zaskakujące wydarzenia jej zdaniem będą miały miejsce w grudniu. O czym mowa? Poznajcie szczegóły.

Astrolog przewidziała przyszłość księżnej Meghan i księcia Harry'ego

Gdy księżna Meghan i książę Harry ogłosili, że rezygnują z królewskich obowiązków i chcą teraz wieść życie z dala od rodziny królewskiej, wielu było zaskoczonych ich decyzją. Okazuje się, że astrolog księżnej Diany przewidziała, że w życiu młodej pary zajdą znaczące zmiany. Co jeszcze jest pisane na ten rok synowi królowej ludzkich serc? Szczególnie zaskakujące wydarzenia w życiu książęcej pary będą mieć miejsce w grudniu. Debbie Frank, astrolog rodziny królewskiej, wyjawia przede wszystkim, że rodzina Windsorów od niepamiętnych czasów znajduje się pod silnym wpływem zaćmień. Te zjawiska astronomiczne zbiegały się z takimi wydarzeniami, jak ślub księżnej Diany i księcia Karola czy ślub księcia Williama i księżnej Kate, ale także tragiczna śmierć księżnej Walii. 

Okazuje się, że Debbie Frank przewidziała także odejście Meghan i Harry'ego z rodziny królewskiej: „Kiedy spojrzałam w gwiazdy w grudniu 2019 roku, byłam w stanie dostrzec siły, które zaktywizowały Meghan i Harry'ego do podjęcia decyzji o odejściu z rodziny królewskiej. 10 stycznia miało być zaćmienie (...) i tak zdałam sobie sprawę, że coś wielkiego nadchodzi, co poruszy ich królewski status quo”, mówi w jednym z wywiadów. Przypomnijmy, że para ogłosiła swoją rezygnacją z pełnienia królewskich obowiązków 8 stycznia 2020 roku.

Królewska astrolog wyjawiła także swoją przepowiednię na pozostałą część roku dla książęcej pary: „W 2020 roku Meghan musi zmierzyć się z pewnymi opóźnieniami. Powinna uzbroić się w cierpliwość i wstrzymać z realizacją niektórych planów”, mówi Debbie Frank i wyjawia, że kolejne zaćmienie będzie miało miejsce już 5 lipca, więc najprawdopodobniej po tym czasie sprawy rodziny królewskiej powoli ruszą do przodu.

„Wiele wskazuje na to, że później Meghan będzie mogła wrócić do realizacji swoich planów. Coś nowego i ekscytującego może się również wydarzyć w jej małżeństwie”. Czyżby mowa była o powiększeniu rodziny? Wszystko na to wskazuje, bo jak zapowiada Debbie Frank: „Grudzień będzie miesiącem zmian i zerwania z przeszłością. Może pojawić się kolejne dziecko”. Pozostaje nam więc cierpliwie czekać i obserwować czy przepowiednia Debbie się spełni. Jeśli tak, to wygląda na to, że królowa Elżbieta II niebawem będzie miała kolejnego prawnuka! 

ulubione_marki_bizuterii_ksieznej_Meghan
Fot. Getty Images

Ulubione_buty_marki__ksieznej_Meghan
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.