Fot. IG @antek.krolikowski
O TYM JEST GŁOŚNO

Antoni Królikowski i Joanna Opozda nie są już razem? Aktorka zabrała głos

To prawdopodobnie nie koniec smutnych wieści...

Damian Brillowski 25 lutego 2022 17:01
Fot. IG @antek.krolikowski

Trzy dni temu Joanna Opozda i Antoni Królikowski cieszyli się z narodzin upragnionego dziecka. Na świat przyszedł chłopczyk, któremu rodzice wybrali wyjątkowe imię - Vincent. Na profilach instagramowych obu aktorów posypało się mnóstwo gratulacji od zaprzyjaźnionych gwiazd i fanów pary. Tymczasem dziś jeden z portali doniósł, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski nie są już razem. Jaka jest prawda? Rewelację serwisu skomentowała sama zainteresowana. Co powiedziała? 

Antoni Krolikowski ma już inna kobietę?

Na początku tygodnia Joanna Opozda i Antoni Królikowski świętowali narodziny pierwszego dziecka. Małżonkowie doczekali się syna Vincenta. Chłopiec urodził się 22.02.2022 roku. Dumni rodzice za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosili dobrą nowinę swoim fanom. Nie brakowało łez szczęścia i wielkiego wzruszenia. Fotoreporterzy przyłapali szczęśliwego aktora w drodze do szpitala, obładowanego prezentami m.in. kwiatami dla Joanny i wielkim misiem dla synka. 

Dziś media obiegła jednak szokująca informacja o rozstaniu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Rewelację tę przekazał serwis Pudelek. Według ich informatora, aktor zakochał się już w innej kobiecie, „młodej i ambitnej prawniczce o imieniu Izabela”, która miała być sąsiadką Joanny. Gwiazdor próbował ukryć to przed żoną, jednak ta miała się o wszystkim dowiedzieć.

„Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała. To był dla niej ogromny cios zwłaszcza po tym, jak jej własny ojciec publicznie ją upokorzył”, donosi informator serwisu.

Czytaj także: Joanna Opozda i Antoni Królikowski zostali rodzicami. Wybrali wyjątkowe imię dla syna

Joanna Opozda zabiera głos

Joanna Opozda przez ostatnie pół roku wiele przeszła. Niedawno głośno było o rodzinnym konflikcie między Joanną Opozdą a jej ojcem Dariuszem. Dobrego imienia żony bronił wtedy Antoni Królikowski. Doszło nawet do strzelaniny. 

Dzisiejsza informacja portalu Pudelek nie uspokoi skołatanych i tak już nerwów Joanny. Sytuacja komplikuje się z każdym dniem coraz bardziej. „Joanna jest w rozpaczy, to spadło na nią tak nagle. Donoszenie ciąży i zdrowie synka było dla niej najważniejsze, dlatego postanowiła nie ujawniać, jaka jest prawda”, czytamy na stronie serwisu. 

Według informatora Pudelka, Antoni Królikowski do tej pory nie zobaczył syna. Wszystkie prezenty, które ochoczo niósł do szpitala miał ponoć zostawić na recepcji. 

„Jeszcze nie podjęła żadnej decyzji, co dalej. Musi skupić się na synku i nabrać sił. Antek nawet nie widział swojego pierworodnego. Wielkiego misia, którym tak się chwalił w mediach, zostawił w szpitalu na recepcji. Asia czuje się upokorzona. Pękło jej serce. Okres, który powinien być najpiękniejszym w jej życiu, zamienił się w koszmar”, zdradził informator serwisu.

Portal Plotek.pl postanowił zweryfikować informacje u samego źródła. Oto co usłyszał od samej zainteresowanej: „Jestem w połogu, dwa dni po urodzeniu dziecka. Proszę o uszanowanie mojej prywatności w tym czasie”, napisała w wiadomości do redakcji Joanna Opozda. 

Niestety jej słowa nie uspokoiły fanów, ponieważ aktorka nie zdecydowała się zaprzeczyć ustaleniom mediów. Na razie na komentarz nie zdecydował się Antek Królikowski. Być może jego wypowiedź zmieni coś w całej narracji. Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na kolejne oficjalne stanowiska gwiazd. 

Czytaj także: Antoni Królikowski podzielił się z fanami wyjątkowym zdjęciem synka

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…