Antek Smykiewicz
Fot. Instagram/ Justyna Kapciak
O TYM SIĘ MÓWI

Antek Smykiewicz wziął ślub! Zobacz zdjęcia z tej niezwykłej uroczystości!

Suknia panny młodej robi wrażenie!

Olga Figaszewska 5 sierpnia 2019 12:25
Antek Smykiewicz
Fot. Instagram/ Justyna Kapciak

Antek Smykiewicz stanął na ślubnym kobiercu! Wokalista i jego ukochana, Justyna Kapciak pobrali się 3 sierpnia. Jak wyglądał ich wyjątkowy dzień? Kto pojawił się na uroczystości?

Antek Smykiewicz wziął ślub

Najważniejszy dzień w swoim życiu mają za sobą. Uczestnik The Voice of Poland i wybranka jego serca stanęli na ślubnym kobiercu. W otoczeniu rodziny, przyjaciół przyrzekali sobie miłość i wierność. Do końca udało im się utrzymać informację o ślubie w tajemnicy. W sieci pojawiły się zdjęcia z uroczystości.

Jedną z pierwszych fotografii opublikowała Kasia Dziurska. Na materiałach zamieszczonych przez trenerkę możemy w pełnej Krasie podziwiać suknię panny młodej. Justyna Kapciak wyglądała zjawiskowo w śnieżnobiałej kreacji od projektantki, Patrycji Kujawy.

Na ślubie i weselu nie zabrakło także znanych postaci świata show-biznesu. Wśród zaproszonych gości dostrzegamy Antka Królikowskiego z ukochaną i Olgę Kalicką.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TAK ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Justyna 🇵🇱🌎✈️🌴💚 (@justyna_kapciak)

Antek Smykiewicz
Fot. Instagram Antek Smykiewicz

Antek Smykiewicz
Fot. InstaStories/@Kasia Dziurska, @kasia_dziurska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#wesele 💛🐰

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Antek Smykiewicz
Fot. InstaStories/@Kasia Dziurska, @kasia_dziurska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?