Antek Smykiewicz
Fot. Instagram/ Justyna Kapciak
O TYM SIĘ MÓWI

Antek Smykiewicz wziął ślub! Zobacz zdjęcia z tej niezwykłej uroczystości!

Suknia panny młodej robi wrażenie!

Olga Figaszewska 5 sierpnia 2019 12:25
Antek Smykiewicz
Fot. Instagram/ Justyna Kapciak

Antek Smykiewicz stanął na ślubnym kobiercu! Wokalista i jego ukochana, Justyna Kapciak pobrali się 3 sierpnia. Jak wyglądał ich wyjątkowy dzień? Kto pojawił się na uroczystości?

Antek Smykiewicz wziął ślub

Najważniejszy dzień w swoim życiu mają za sobą. Uczestnik The Voice of Poland i wybranka jego serca stanęli na ślubnym kobiercu. W otoczeniu rodziny, przyjaciół przyrzekali sobie miłość i wierność. Do końca udało im się utrzymać informację o ślubie w tajemnicy. W sieci pojawiły się zdjęcia z uroczystości.

Jedną z pierwszych fotografii opublikowała Kasia Dziurska. Na materiałach zamieszczonych przez trenerkę możemy w pełnej Krasie podziwiać suknię panny młodej. Justyna Kapciak wyglądała zjawiskowo w śnieżnobiałej kreacji od projektantki, Patrycji Kujawy.

Na ślubie i weselu nie zabrakło także znanych postaci świata show-biznesu. Wśród zaproszonych gości dostrzegamy Antka Królikowskiego z ukochaną i Olgę Kalicką.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TAK ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Justyna 🇵🇱🌎✈️🌴💚 (@justyna_kapciak)

Antek Smykiewicz
Fot. Instagram Antek Smykiewicz

Antek Smykiewicz
Fot. InstaStories/@Kasia Dziurska, @kasia_dziurska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#wesele 💛🐰

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Antek Smykiewicz
Fot. InstaStories/@Kasia Dziurska, @kasia_dziurska

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.