Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Wendzikowska robi sobie przerwę od mediów. Fala krytyki ją przerosła...

„Przyszła taka chwila, że muszę się na jakiś czas pożegnać”, czytamy

Karol Sowa 9 czerwca 2022 08:58
Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska

W ostatnim czasie o Annie Wendzikowskiej mówili wszyscy. Było to związane z jej niefortunną wypowiedzią na temat niewysokich mężczyzn. Po tych słowach zaczęła otrzymywać wiele nieprzyjemnych komentarzy. Z tego powodu zdecydowała zrobić sobie przerwę i odciąć się od mediów. Zamieściła na ten temat specjalny post na swoim Instagramie.

Anna Wendzikowska znika na jakiś czas z mediów społecznościowych  

Jej wypowiedź na temat Toma Cruise’a w „Dzień dobry TVN” zapadła wielu ludziom w pamięć. W tamtym czasie głos w sprawie zabrała między innymi Agnieszka Woźniak-Starak oraz Artur Barciś. Dziennikarka nie spodziewała się takiej fali hejtu. Z tego powodu zdecydowała, że zrobi sobie przerwę od mediów społecznościowych. 

Przyszła taka chwila, że muszę się na jakiś czas pożegnać... przyzwyczaiłam was do regularnych relacji, a nie będzie mnie tutaj... w trakcie, kiedy będę próbowała odnaleźć spokój i harmonię… ostatni czas był dla mnie trudny, zarówno zawodowo jak i prywatnie, starałam się być silna, bo zawsze byłam silna... ale tym razem coś we mnie pękło. Muszę się zatroszczyć o siebie, bo mam dla kogo żyć… trzymajcie zamknie kciuki”, czytamy na jej Instagramie. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Agnieszka Rylik wraca do życia publicznego: „Czasem trzeba się wyłączyć i zacząć od nowa”

Anna Wendzikowska na wakacjach na Mauritiusie
Fot. Instagram: @aniawendzikowska

CZYTAJ TEŻ: Maciej Stuhr o problemach z alkoholem. W wyjściu z nich pomogła mu jedna osoba…

Przypomnijmy, że jej wypowiedź dotyczyła tego, że jej zdaniem Tom Crusie nie jest atrakcyjny ze względu na swój wzrost. Dodała również, że tacy mężczyźni w jej opinii nie są przystojni. Jej słowa od razu sprostowała Agnieszka Woźniak-Starak, jednak fala krytyki za wypowiedź dziennikarki była nieunikniona. Tłumaczyła, że jej słowa nie miały na celu nikogo urazić. Jak widać, woli na jakiś czas zniknąć, aby uspokoić złe emocje. 

Anna Wendzikowska
Fot. Instagran@aniawendzikowska

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.