Agnieszka Rylik, VIVA! 12/2017
Fot. Krzysztof Opaliński
o tym się mówi

Agnieszka Rylik wraca do życia publicznego: „Czasem trzeba się wyłączyć i zacząć od nowa”

Kilka miesięcy temu pięściarka straciła ukochanego partnera

Olga Figaszewska 9 czerwca 2022 07:48
Agnieszka Rylik, VIVA! 12/2017
Fot. Krzysztof Opaliński

Agnieszka Rylik ma za sobą trudny czas. Znana pięściarka na początku marca pożegnała ukochanego partnera, Andrzeja Gnoińskiego. Gwiazda kick-boxingu zniknęła z mediów społecznościowych. Po trzech miesiącach Agnieszka Rylik przerwała milczenie i powoli wraca do życia publicznego.

Agnieszka Rylik przerwała milczenie po kilku miesiącach żałoby

Na swoim koncie ma wiele sukcesów w boksie zawodowym i kick-boxingu. Agnieszka Rylik świetnie odnalazła się również w roli prezenterki, pisarki, a także aktorki. Zagrała w kilku produkcjach, a w 2017 roku pojawiła się w programie Agent Gwiazdy. Agnieszka Rylik przez 15 lat była związana z Krzysztofem Zbarskim. Małżonkowie doczekali się córki, Marii. Jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu.

W 2016 roku utytułowana polska pięściarka związała się z Andrzejem Gnoińskim, który był prezesem jej fundacji. Ukochany Agnieszki Rylik odszedł kilka miesięcy temu. Świat prezenterki runął. Gwiazda sportu poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych o stracie bliskiej osoby. Następnie na pewien czas usunęła się w cień. Mogła liczyć na wsparcie rodziny, przyjaciół i wiernych fanów. 

Zobacz też: Mariah Carey nie utrzymuje kontaktu z siostrą i bratem. Wielokrotnie prosili ją o pomoc

Agnieszka Rylik zabiera głos po stracie ukochanego 

Teraz Agnieszka Rylik powoli wraca do przestrzeni publicznej i po raz pierwszy zabrała głos w sieci. Niedawno nawiązała współpracę z pewną marką motoryzacyjną. Post, który pojawił się na profilu gwiazdy dotyczy nowego projektu.  

„I’m back .Trochę mnie nie było. Czasem trzeba się wyłączyć, wrócić do ustawień fabrycznych i zacząć od nowa. Dziękuję za zaproszenie do Team Bołtowicz. Będzie jazda. Mazda Bołtowicz #teamboltowicz. Mamy na Was oko”, napisała Agnieszka Rylik.

Fani pospieszyli z komentarzami. Nie ukrywają swojej radości z powrotu ulubionej sportsmenki. „Chyba nie tylko mnie to cieszy 🖤”, „Aguś bardzo się cieszę, że wróciłaś... Uściski i serdeczności", „Cieszę się, że wreszcie coś dobrego się u Ciebie zaczyna”, „Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą”, czytamy.  

Sprawdź też: Odejście Wiesława Gołasa wstrząsnęło jej życiem. Żonie aktora trudno jest pogodzić się ze stratą…

Agnieszka Rylik, Uroczysta premiera filmu Raz jeszcze raz, 2020
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Agnieszka Rylik, Uroczysta premiera filmu Raz jeszcze raz, 2020

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.