Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Wendzikowska rozstała się z ojcem swojego dziecka?!

Zaskakujące doniesienia mediów!

Konrad Szczęsny 28 listopada 2018 12:42
Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska

Zaledwie miesiąc temu zostali rodzicami córki Antoniny a już postanowili zakończyć swój ponad roczny związek. Anna Wendzikowska i biznesman Jan Bazyl rozstali się, przez co dziennikarka TVN została sama z kilkutygodniową córeczką. Dlaczego?

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl rozstali się. Powody rozstania pary

Wydawało się, że przyjście na świat dziecka skutecznie zażegnało kryzys w związku pary, o którym mówiło się jakiś czas temu. Tym bardziej, że w mediach społecznościowych chętnie pokazywali wspólne, pełne czułości zdjęcia i trudno było nie odnieść wrażenia, że wprost nie mogą bez siebie żyć. Niestety, wszystko wskazuje na to, że Anna Wendzikowska i Jan Bazyl definitywnie się rozstali!

„Niestety i ten związek nie przetrwał próby czasu. Bazyl zakończył związek z Wendzikowską. Wszystko rozegrało się w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Ania została sama z dzieckiem”, twierdzi informator portalu Pudelek.

Potwierdzać tę informację ma fakt, że ostatnie wspólne zdjęcie pary zostało zamieszczone przez dziennikarkę TVN niemal miesiąc temu. Póki co jednak wszystkie fotografie, na których pozują razem, nadal są widoczne na profilu Anny Wendzikowskiej.

Związki Anny Wendzikowskiej

Dziennikarka od 2014 roku była związana z wokalistą Audiofeels Patrykiem Ignaczakiem. Owocem tej relacji jest córka Kornelia, która przyszła na świat 21 stycznia 2015 roku. Para rozstała się pod koniec 2016 roku.

Kilka miesięcy później media obiegła informacja, że dziennikarka znalazła szczęście u boku Jana Bazyla. Według różnych źródeł, mieli zamieszkać ze sobą już po pięciu miesiącach znajomości. W maju tego roku na jaw wyszło, że spodziewają się dziecka. Córeczka Antonina przyszła na świat pod koniec października  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🍀

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

✨magic ✨ too much #happiness fot. @fotoroko

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.