Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Wendzikowska rozstała się z ojcem swojego dziecka?!

Zaskakujące doniesienia mediów!

Konrad Szczęsny 28 listopada 2018 12:42
Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska

Zaledwie miesiąc temu zostali rodzicami córki Antoniny a już postanowili zakończyć swój ponad roczny związek. Anna Wendzikowska i biznesman Jan Bazyl rozstali się, przez co dziennikarka TVN została sama z kilkutygodniową córeczką. Dlaczego?

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl rozstali się. Powody rozstania pary

Wydawało się, że przyjście na świat dziecka skutecznie zażegnało kryzys w związku pary, o którym mówiło się jakiś czas temu. Tym bardziej, że w mediach społecznościowych chętnie pokazywali wspólne, pełne czułości zdjęcia i trudno było nie odnieść wrażenia, że wprost nie mogą bez siebie żyć. Niestety, wszystko wskazuje na to, że Anna Wendzikowska i Jan Bazyl definitywnie się rozstali!

„Niestety i ten związek nie przetrwał próby czasu. Bazyl zakończył związek z Wendzikowską. Wszystko rozegrało się w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Ania została sama z dzieckiem”, twierdzi informator portalu Pudelek.

Potwierdzać tę informację ma fakt, że ostatnie wspólne zdjęcie pary zostało zamieszczone przez dziennikarkę TVN niemal miesiąc temu. Póki co jednak wszystkie fotografie, na których pozują razem, nadal są widoczne na profilu Anny Wendzikowskiej.

Związki Anny Wendzikowskiej

Dziennikarka od 2014 roku była związana z wokalistą Audiofeels Patrykiem Ignaczakiem. Owocem tej relacji jest córka Kornelia, która przyszła na świat 21 stycznia 2015 roku. Para rozstała się pod koniec 2016 roku.

Kilka miesięcy później media obiegła informacja, że dziennikarka znalazła szczęście u boku Jana Bazyla. Według różnych źródeł, mieli zamieszkać ze sobą już po pięciu miesiącach znajomości. W maju tego roku na jaw wyszło, że spodziewają się dziecka. Córeczka Antonina przyszła na świat pod koniec października  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🍀

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

✨magic ✨ too much #happiness fot. @fotoroko

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.