Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Mucha nie ochrzciła swoich dzieci. „Dlaczego miałabym?"

Ujawniła powód tej decyzji

Karol Sowa 26 września 2022 11:59
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Anna Mucha jest mamą 10-letniej Stefanii oraz 8-letniego Teodora. Aktorka nie kryje swoich poglądów i otwarcie mówi o tym, co jej się nie podoba. Ostatnio postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań od swoich obserwatorów. Fani byli ciekawi, czy artystka ochrzciła swoje dzieci. Odpowiedź była krótka i stanowcza. 

Czy Anna Mucha ochrzciła swoje dzieci? 

Temat wiary oraz kościoła od zawsze wzbudzał wielkie emocje. Dużo gwiazd zarówno w Polsce, jak i na całym świecie coraz głośniej mówi o tym, że nie zamierza ochrzcić swoich dzieci. Uważają, że ich pociechy powinny same o tym zdecydować, gdy będą już dorosłe.

Do tego grona dołączyła Anna Mucha. Gdy została zapytana: „Czy chrzciła Pani dzieci?”, stanowczo odpowiedziała, że nie. Na swoim Instagramie dodała również: „1. Dlaczego miałabym? 2. Ich wyznanie jest ich prywatną sprawą”, czytamy. Przypomnijmy, że artysta również nie posłała swojej najstarszej pociechy do komunii.  

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Natasza Urbańska o swojej 13-letniej córce: „Nie można powiedzieć, że coś jej dano na tacy"

Anna Mucha
Fot. instagram.com/taannamucha

Anna Mucha
Fot. instagram.com/taannamucha

Czy Anna Mucha jest wierząca? 

Ulubienica widzów przez jakiś czas była osobą wierzącą, jednak w pewnym momencie zmieniła zdanie. Powodem była pewna lekcja religii, gdy jako nastolatka usłyszała od zakonnicy negatywne komentarze skierowane do rodziców, którzy nie przychodzą ze swoimi dziećmi do kościoła. „Powinni zostać przywiązywani do koła młyńskiego i topieni", mówiła wówczas siostra zakonna. Aktorka kilka lat temu stwierdziła, że „Jan Paweł II traktowany jest w Polsce jak złoty cielec. Mało kto postępuje zgodnie z jego naukami, ale każdy może sobie postawić na półce album za piętnaście złotych z fotografiami papieża", wyznała. 

A Wy co myślicie na ten temat? Zgadzacie się z decyzją Anny Muchy? Jutro artystka pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego.  

CZYTAJ TEŻ: Paweł Małaszyński padł ofiarą oszustów. Ostrzegł ich i poprosił o wsparcie. „Rzadko to robię, przyznaję"

Anna Mucha nowa fryzura afro charakteryzacja do filmu
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.