Natasza Urbańska, VIVA! styczeń 2014, córka Nataszy Urbańskiej, Viva! styczeń 2014
Fot. @PIOTR POREMBSKY/METALUNA
DZIECI GWIAZD

Natasza Urbańska o swojej 13-letniej córce: „Nie można powiedzieć, że coś jej dano na tacy"

„Z mężem powtarzamy jej, żeby na pierwszym miejscu stawiała naukę''

Karol Sowa 25 września 2022 19:57
Natasza Urbańska, VIVA! styczeń 2014, córka Nataszy Urbańskiej, Viva! styczeń 2014
Fot. @PIOTR POREMBSKY/METALUNA

Natasza Urbańska to dumna mama i żona. Od 14 lat tworzy idealne małżeństwo z Januszem Józefowiczem, natomiast od 13 lat wychowuje piękną córkę, Kalinę. Artystka twierdzi, że jej mała pociecha chce pójść w ślady swoich rodziców. Dziewczynka doskonale łączy naukę ze swoimi zainteresowaniami.  

Natasza Urbańska o swojej córce 

W najnowszym wywiadzie Natasza Urbańska postanowiła opowiedzieć o swojej 13-letniej córce. Wyznała, że Kalina jest fanką jej muzyki. „Nie ukrywam, że miło mi kiedy słyszę, jak Kalinka nuci „Let Me Lie", wyznała w rozmowie z „Na Żywo”. „Córka to zdecydowanie mój człowiek. Lubimy rozmawiać o muzyce. Uwielbiam wspólne podróże samochodem, wtedy jest czas na rozmowę, wygłupy i śpiewanie na cały regulator", dodawała dumna mama.  

CZYTAJ TEŻ: „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022". Laura Bączkiewicz została reprezentantką Polski!

Natasza Urbańska, Viva! 2009
Fot. Mateusz Stankiewicz

Co robi Kalina, czyli córka Nataszy Urbańskiej? 

Rodzice 13-letniej Kaliny cieszą się, że interesuje ją świat artystyczny, jednak starają się podchodzić do tej sprawy chłodno. „Kiedy widzę ją na scenie Teatru Buffo, jestem z niej dumna. Teraz musi się rozwijać, jeśli chce iść w tym kierunku”, dodała żona Janusza Józefowicza. „Jeszcze może jej się coś odwidzieć. Zawsze z mężem powtarzamy jej, że na razie musi na pierwszym miejscu stawiać naukę. Jeśli oceny będzie miała dobre, może dalej rozwijać pasje”, słyszeliśmy.  

Kalina doskonale łączy swoją pasję z nauką. „I faktycznie, ona się ogromnie stara. Dużo ćwiczy i się uczy. Podziwiam ją. Z pewnością nie można powiedzieć o mojej córce, że coś jej dano na tacy”, kontynuowała w tej samej rozmowie. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wiemy, jak wyglądały ostatnie chwile Dariusza Gnatowskiego. „Za późno trafił do szpitala. Nie było już ratunku. Szok"

Natasza Urbańska, VIVA! styczeń 2014, córka Nataszy Urbańskiej, Viva! styczeń 2014
Fot. @PIOTR POREMBSKY/METALUNA

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?