Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
z życia gwiazd

Tak Anna Lewandowska żegnała męża przed wylotem do Kataru. Podzieliła się romantycznym kadrem

Zakochani nie szczędzili sobie namiętności!

Marcjanna Maryszewska 17 listopada 2022 20:46
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Zawodnicy kadry na czele z Robertem Lewandowskim udali się właśnie na mistrzostwa świata w Katarze. Wieczór przed wylotem piłkarz spędził u boku Anny Lewandowskiej. Okazuje się, że żona swoją obecnością zrobiła mu nie lada niespodziankę. Nie zabrakło również niespodzianki dla fanów — w postaci romantycznego, przepełnionego miłością i namiętnością zdjęcia… 

Tak Anna Lewandowska pożegnała męża. Piłkarz zagra w Katarze

Za parą niezwykle intensywny czas, związany z transferem Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony. Od lipca Anna, Robert oraz ich pociechy mieszkają w Hiszpanii. Rodzina jest zachwycona nowym otoczeniem i chętnie korzysta z uroków tamtejszych okolic. Piłkarz z kolei dzieli swój czas na najbliższych, grę w nowym klubie, a także dotychczasowe zobowiązania wobec reprezentacji Polski. 

Biało-czerwoni zagrali wczoraj na spotkaniu towarzyskim z Chile, z którego wyszli zwycięsko. Dziś z kolei kadra wyleciała na Mistrzostwa Świata w Katarze, aby rozpocząć przygotowania do fazy grupowej. Pierwszy mecz polskiej reprezentacji odbędzie się 22 listopada. Kadra zmierzy się z Meksykiem.

ZOBACZ TAKŻE: Anna i Robert Lewandowscy zdobyli się na piękny gest i poruszyli fanów

Robert Lewandowski w ojczyźnie spędził kilka ostatnich dni, przygotowując się do sportowych wydarzeń. W tej podróży towarzyszyła mu żona, której miłość i wsparcie są dla sportowca źródłem największej siły. Czas pomiędzy ważnymi meczami sportowiec poświęcił ukochanej, a romantyczny wyraz swojego uczucia dali właśnie na Instagramie!

Anna i Robert Lewandowscy na wspólnym zdjęciu 

Anna Lewandowska bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i chętnie publikuje kadry z życia prywatnego. Tak było i tym razem. Po wczorajszym meczu z Chile trenerka podzieliła się z fanami romantycznym ujęciem z mężem. Para obejmuje się czule, obdarowując pocałunkami. Jako symbol wsparcia dla polskiej kadry Anna dodała dwa serca w barwach narodowych.

Innym zdjęciem, które poruszyło ostatnio serca obserwujących piłkarza, jest kadr, na którym przytula swoje córki. W związku z nadchodzącymi zobowiązaniami Robert Lewandowski był zmuszony rozstać się z pociechami na jakiś czas, lecz przed wyjazdem spędził wiele czasu w gronie najbliższych. „Pożegnania nigdy nie są łatwe” - czytamy pod fotografią. Z kolei dwa dni wcześniej wstawił zdjęcie z żoną, które również wzbudziło w sieci niemały zachwyt.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Syn Krzysztofa Cugowskiego jest zakochany! Jego wybranka wystąpiła u boku Krystiana Ochmana

Fani oczywiście nie szczędzili sportowcowi licznych słów wsparcia w komentarzach. My również trzymamy kciuki i życzymy drużynie niesamowitych wyników!  

Fot. Instagram @annalewandowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.