Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska: „Po drugim dziecku już nie jest tak łatwo wrócić do formy”

Co jeszcze zdradziła w najnowszym wywiadzie?

Sabina Zięba 27 czerwca 2020 15:30
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Po wielu miesiącach nieobecności, małżeństwo Lewandowskich właśnie wróciło do kraju. Planują już spotkania rodzinne, a także rozmowy z współpracownikami i nowe projekty. By o nich opowiedzieć, Anna Lewandowska w sobotni poranek 27 czerwca odwiedziła studio Dzień Dobry TVN. Co powiedziała?

Anna Lewandowska o życiu po drugiej ciąży

Na początku maja tego roku Anna Lewandowska została po raz drugi mamą. Z powodu pandemii koronawirusa i zamkniętych granic przez kilka miesięcy nie widziała się ze swoją rodziną. Kilka dni temu wraz z mężem i dziećmi w końcu przyleciała do Polski i nie może narzekać na brak zajęć. W wakacyjnym wydaniu Dzień Dobry TVN, czyli Dzień Dobry Wakacje, wyznała: „Pół roku nie byłam w Polsce, a prowadzę pięć firm, więc mam co robić. Mój kalendarz jest zapełniony od rana do nocy. Mam dwójkę małych dzieci, a jako świeżo upieczona mama muszę znaleźć przede wszystkim czas dla dzieciaków, więc mam wyzwanie zawodowo rodzinne”.

W rozmowie z Pauliną Krupińską-Karpiel oraz Damianem Michałowskim, trenerka wyznała, że po wywiadzie planuje spotkanie rodzinne, na którym babcia Roberta zobaczy po raz pierwszy kolejną prawnuczkę. Następnie przeszła do mówienia o intensywnej codzienności oraz powrocie do poprzedniej figury. Zdradziła: „Po drugim dziecku już nie jest tak łatwo wrócić do formy”. 

Lewandowska dodała również, że zajmowanie się dwójką małych dzieci zajmuje jej sporo czasu: „Moje dziewczynki potrzebują atencji, ale staram się to pogodzić zawodowo, bo tęsknię za treningami”. W związku z tym postanowiła działać i rozpocząć nowy projekt - Fighter Challenge, który będzie nie tylko wielkim wyzwaniem dla jej fanów, ale i dla niej samej. Zapowiedziała: „To będzie plan codzienny, będę o tym informowała w social mediach”.

Wiadomo, że w przeciągu 30 dni treningów nie zabraknie niespodzianek i wielu ciekawych gości zaproszonych przez trenerkę do współpracy. Zapowiedziała, że będą to różni sportowcy, dziennikarze, a nawet aktorzy. Do wzięcia udziału w wyzwaniu nominowała także prowadzących programu, na co Paulina, w przeciwieństwie do nieco niepewnego Damiana, zareagowała wielką radością.

A Wy weźmiecie udział w Fighter Challenge?  

Anna Lewandowska w Dzień Dobry Wakacje

Anna Lewandowska, Dzień Dobry TVN
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.