Anna Lewandowska, karmienie piersią
Fot. Instagram/@Anna Lewandowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska zdradziła, jak widzi przyszłość Klary! Co na to Robert?

Sabina Zięba 5 listopada 2017 13:00
Anna Lewandowska, karmienie piersią
Fot. Instagram/@Anna Lewandowska

W niedzielę 5 listopada Anna Lewandowska była gościem Magdy Mołek i Marcina Mellera w Dzień Dobry TVN. Ich rozmowa dotyczyła m. in. Klary, która wczoraj skończyła już pół roku! Trenerka zdradziła, jak widzi jej przyszłość, a także wspomniała o swoich i Roberta Lewandowskiego planach biznesowych. Co powiedziała?

Polecamy też: Oto 7 rzeczy z garderoby Anny Lewandowskiej, które chciałaby mieć każda kobieta!

Wizyta w Dzień Dobry TVN

Odpowiadając na pytanie o przyszłość córki, Anna Lewandowska zdradziła: „Nie mam dla niej "planu by Ann", to będzie "plan by Klara". Będziemy chcieli przedstawić jej duży wachlarz możliwości, może zostanie pianistką, jak to moja mama mówi, może będzie malować, a może będzie sportowcem. Nie będę jej zmuszać do karate, ale oczywiście chętnie jej pokażę”.
 

 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Polecamy też: Hermes, Gucci, Balmain… Ale nie tylko! Zobaczcie, jakie polskie marki ma w swojej garderobie Anna Lewandowska!

A jak wyglądają jej relacje z Robertem? Czy po narodzinach córki coś się zmieniło? „Cały czas się uczymy, rozwijamy i wspieramy. To jest taka nasza duża siła – "Lewandowscy team". Dużo fajnych rzeczy nas spotyka. W tym roku dostałam naprawdę ogromną dawkę energii i motywacji, dzięki mojej córeczce, i chcę się nią dzielić, tak samo Robert. Myślimy, że mamy jakąś misję w życiu”.
 

 

Together ❤️ @annalewandowskahpba

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Polecamy też: Stylowy pojedynek na meczu Polska - Czarnogóra! Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna w… ubraniach Misbhv! Która prezentowała się lepiej?

Fani zasypują komentarzami zdjęcie Anny Lewandowskiej z DDTVN, zachwycając się wywiadem oraz jej stylizacją. Narzekają jedynie na to, że rozmowa była... zbyt krótka! Piszą m. in.:  „Oczywiście oglądałam ❤️ super, od razu mam więcej energii! ślicznie Pani wyglądała” czy  „Wyszłaś genialnie 😍 Jak zwykle uśmiechnięta i pełna energii którą zarażasz! Jestem zmotywowana na następny nowy tydzień”.

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.