Anna Lewandowska, karmienie piersią
Fot. Instagram/@Anna Lewandowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska zdradziła, jak widzi przyszłość Klary! Co na to Robert?

Sabina Zięba 5 listopada 2017 13:00
Anna Lewandowska, karmienie piersią
Fot. Instagram/@Anna Lewandowska

W niedzielę 5 listopada Anna Lewandowska była gościem Magdy Mołek i Marcina Mellera w Dzień Dobry TVN. Ich rozmowa dotyczyła m. in. Klary, która wczoraj skończyła już pół roku! Trenerka zdradziła, jak widzi jej przyszłość, a także wspomniała o swoich i Roberta Lewandowskiego planach biznesowych. Co powiedziała?

Polecamy też: Oto 7 rzeczy z garderoby Anny Lewandowskiej, które chciałaby mieć każda kobieta!

Wizyta w Dzień Dobry TVN

Odpowiadając na pytanie o przyszłość córki, Anna Lewandowska zdradziła: „Nie mam dla niej "planu by Ann", to będzie "plan by Klara". Będziemy chcieli przedstawić jej duży wachlarz możliwości, może zostanie pianistką, jak to moja mama mówi, może będzie malować, a może będzie sportowcem. Nie będę jej zmuszać do karate, ale oczywiście chętnie jej pokażę”.
 

 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Polecamy też: Hermes, Gucci, Balmain… Ale nie tylko! Zobaczcie, jakie polskie marki ma w swojej garderobie Anna Lewandowska!

A jak wyglądają jej relacje z Robertem? Czy po narodzinach córki coś się zmieniło? „Cały czas się uczymy, rozwijamy i wspieramy. To jest taka nasza duża siła – "Lewandowscy team". Dużo fajnych rzeczy nas spotyka. W tym roku dostałam naprawdę ogromną dawkę energii i motywacji, dzięki mojej córeczce, i chcę się nią dzielić, tak samo Robert. Myślimy, że mamy jakąś misję w życiu”.
 

 

Together ❤️ @annalewandowskahpba

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Polecamy też: Stylowy pojedynek na meczu Polska - Czarnogóra! Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna w… ubraniach Misbhv! Która prezentowała się lepiej?

Fani zasypują komentarzami zdjęcie Anny Lewandowskiej z DDTVN, zachwycając się wywiadem oraz jej stylizacją. Narzekają jedynie na to, że rozmowa była... zbyt krótka! Piszą m. in.:  „Oczywiście oglądałam ❤️ super, od razu mam więcej energii! ślicznie Pani wyglądała” czy  „Wyszłaś genialnie 😍 Jak zwykle uśmiechnięta i pełna energii którą zarażasz! Jestem zmotywowana na następny nowy tydzień”.

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?