Anna Lewandowska, karmienie piersią
Fot. Instagram/@Anna Lewandowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska zdradziła, jak widzi przyszłość Klary! Co na to Robert?

Sabina Zięba 5 listopada 2017 13:00
Anna Lewandowska, karmienie piersią
Fot. Instagram/@Anna Lewandowska

W niedzielę 5 listopada Anna Lewandowska była gościem Magdy Mołek i Marcina Mellera w Dzień Dobry TVN. Ich rozmowa dotyczyła m. in. Klary, która wczoraj skończyła już pół roku! Trenerka zdradziła, jak widzi jej przyszłość, a także wspomniała o swoich i Roberta Lewandowskiego planach biznesowych. Co powiedziała?

Polecamy też: Oto 7 rzeczy z garderoby Anny Lewandowskiej, które chciałaby mieć każda kobieta!

Wizyta w Dzień Dobry TVN

Odpowiadając na pytanie o przyszłość córki, Anna Lewandowska zdradziła: „Nie mam dla niej "planu by Ann", to będzie "plan by Klara". Będziemy chcieli przedstawić jej duży wachlarz możliwości, może zostanie pianistką, jak to moja mama mówi, może będzie malować, a może będzie sportowcem. Nie będę jej zmuszać do karate, ale oczywiście chętnie jej pokażę”.
 

 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Polecamy też: Hermes, Gucci, Balmain… Ale nie tylko! Zobaczcie, jakie polskie marki ma w swojej garderobie Anna Lewandowska!

A jak wyglądają jej relacje z Robertem? Czy po narodzinach córki coś się zmieniło? „Cały czas się uczymy, rozwijamy i wspieramy. To jest taka nasza duża siła – "Lewandowscy team". Dużo fajnych rzeczy nas spotyka. W tym roku dostałam naprawdę ogromną dawkę energii i motywacji, dzięki mojej córeczce, i chcę się nią dzielić, tak samo Robert. Myślimy, że mamy jakąś misję w życiu”.
 

 

Together ❤️ @annalewandowskahpba

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Polecamy też: Stylowy pojedynek na meczu Polska - Czarnogóra! Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna w… ubraniach Misbhv! Która prezentowała się lepiej?

Fani zasypują komentarzami zdjęcie Anny Lewandowskiej z DDTVN, zachwycając się wywiadem oraz jej stylizacją. Narzekają jedynie na to, że rozmowa była... zbyt krótka! Piszą m. in.:  „Oczywiście oglądałam ❤️ super, od razu mam więcej energii! ślicznie Pani wyglądała” czy  „Wyszłaś genialnie 😍 Jak zwykle uśmiechnięta i pełna energii którą zarażasz! Jestem zmotywowana na następny nowy tydzień”.

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.