Oto najczęściej powtarzane plotki o Lewandowskich!

VIVA! 7 września 2018 20:22

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży, a po bułki lata.... helikopterem. 30. urodziny Anny Lewandowskiej to idealna okazja do tego, by podsumować działalność trenerki i jej męża. O najsłynniejszej parze sportowców w Polsce pisano naprawdę wiele. Oprócz dokumentowania sukcesów i wspierania działalności zakochanych zdarzały się także informacje nieprawdziwe, na przykład te dotyczące drugiej ciąży Ani czy pojawiającego się jak bumerang kryzysu pary. Z okazji urodzin trenerki przypominamy najbardziej absurdalne plotki na temat jej i jej męża! Zobaczcie sami!  

1/6
Anna i Robert Lewandowscy
Copyright @annalewandowskahpba
1/6

Kryzys w związku Lewandowskich to jeden z najczęstszych tematów, który pojawia się w mediach niemal co miesiąc. Para wciąż sprawia wrażenie zakochanych i jak na razie nic nie wskazuje na to, by źle się u nich działo.

2/6
Klara Lewandowska - efekt Klary / Instagram
Copyright @Instagram
2/6

Anna Lewandowska matka idealna. Niemal rok po narodzinach córki Klary, Ania w końcu postanowiła w pewien sposób odpowiedzieć na zarzuty o byciu idealną i  opublikowała wywiad, w którym opowiedziała o  zmaganiach w pierwszych miesiącah macierzyństwa. 

3/6
Jamnik Anna Lewandowska
Copyright @AKPA
3/6

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży! Wszyscy z niecierpliwością czekają na drugie „polskie royal baby”, jak na razie para nie komentuje żadnych doniesień. Z pewnością, para poinformuje o tym w swoim czasie.

4/6
Anna Lewandowska, jamnik
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
4/6

Anna Lewandowska aktorką - zagra w popularnym show TVP! Sama trenerka nigdy informacji nie potwierdziła, a na planie najprawdopodobniej była tylko gościem… 

5/6
Anna i Robert Lewandowscy
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
5/6

Lewandowscy latają śmigłowcem po bułki - ten temat królował w mediach w 2015 roku. W końcu Ania niewytrzymała i plotki skomentowała w romoziwe z VIVĄ!: „A to przecież nieprawda, że leciałam po bułki. Ja nie jem pieczywa!”.

6/6
Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
6/6

Anna Lewandowska otworzy restaurację z synem Magdy Gessler, Mateuszem Mullerem. Doniesienia skomentował PR Manager Ani twierdząc, że żadne rozmowy w tym temacie nie były prowadzone.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?