lifting według Ani Lewandowskiej
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O TYM SIĘ MÓWI

Zazwyczaj unika tematu wiary. Anna Lewandowska pozwoliła sobie na szczerość

Czy trenerka jest osobą wierzącą?

Olga Figaszewska 29 października 2021 13:05
lifting według Ani Lewandowskiej
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce, która zrewolucjonizowała życie wielu kobiet. Anna Lewandowska ciężką pracą i determinacją zdobywa kolejne szczyty. Na swoim koncie ma szereg osiągnięć na mistrzostwach w karate. Tworzy nowe plany treningowe, diety, produkty kosmetyczne i jedzeniowe. Myśli przyszłościowo i nie boi się realizować swoich nowych pomysłów. Ale przede wszystkim jest spełnioną mamą i żoną. Wspólnie z Robertem Lewandowskim wychowuje dwójkę pociech: Laurę i Klarę. Od czasu do czasu gwiazda decyduje się uchylać rąbka tajemnicy na tego swojego życia prywatnego. Anna Lewandowska dzieli się z fanami swoimi spostrzeżeniami na różne tematy. Niedawno trenerka zorganizowała na swoim Instagramie Q&A. Jedno z pytań dotyczyło kwestii wiary. Czy Anna Lewandowska jest osobą wierzącą? Co odpowiedziała bizneswoman?

Anna Lewandowska o religii

Anna Lewandowska zachęciła obserwatorów, by zadawali jej pytania dotyczące jej życia prywatnego, a także nowych zawodowych wyzwań. Dzięki temu może być bliżej swoich fanów. Część pytań dotyczyła macierzyństwa i córeczek. „Nie sądziłam, że można tak kogoś mocno kochać”, mówiła o tym, co najbardziej zaskoczyło ją w byciu mamą. I zwierzyła się, że miewa wyrzuty sumienia.

„Chyba my mamy tak mamy. Potrzebujemy czasu dla siebie, a jak już go mamy to zaczynają się wyrzuty sumienia. Też tak macie? Tatusiowie, a Wy?”, dodawała.

Jedna z internautek była ciekawa, czy Klara ma zajęcia dodatkowe. Okazało się, że pociecha Ani i Roberta uczęszcza na lekcje pianina, basen i balet. Kolejne pytanie dotyczyło wiary. Trenerka rozwiała wątpliwości fanów i podkreśliła, że jest osobą wierzącą.

Zobacz też: Maria Stachurska: „Fundament wiary jest w naszej rodzinie dość mocny”. To zasługa jej cioci

Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Anna Lewandowska o wierze w Boga

Kilka lat temu w jednym z wywiadów, gwiazda otworzyła się na temat religii, która jest jej źródłem siły. Anna Lewandowska wychowywała się w rodzinie, w której wiara jest fundamentem. „To daje mi w życiu siłę. Modlitwa, Bóg, wiara – to fundamenty, które wiele razy mi w życiu pomogły. Nie chcę, by zabrzmiało to teraz tak, że co tydzień jesteśmy w kościele w pierwszym rzędzie, ale mojego wyznania absolutnie się nie wstydzę”, mówiła w 2019 roku [cytat za radiozet.pl]

Jakiś czas temu mama trenerki w rozmowie z viva.pl podkreśliła, że wiara jest ważna dla jej bliskich. „Kobiety w naszej rodzinie są silne, ale i kruche. […] Na pewno mocno budowany był w naszej rodzinie fundament wiary. Jest on u nas mocny, jest naszym kręgosłupem. Nawet, gdy mamy swoje bunty i  odejścia, to wiemy jak sylwetka ma się wyprostować do pionu”, mówiła przed kamerą Maria Stachurska.

Anna Lewandowska zwierzyła się, że nie zdarza jej się poruszać tematów związanych z religijnością.  „Zazwyczaj unikam tych tematów. Ale tak, jesteśmy osobami wierzącymi. Jestem wychowana w religijnym duchu. W tradycyjnej rodzinie, gdzie co niedzielę chodziło się do kościoła. Czasem mama wyganiała mnie na mszę, ja się buntowałam, ale ostatecznie szłam. Cieszę się, że jestem wychowana na religijnym kręgosłupie moralnym”, dodawała. Mąż trenerki także jest osobą wierzącą. Robert Lewandowski brał udział w jednej z akcji „Nie wstydzę się Chrystusa”.

„Jestem katolikiem i nie wstydzę się Jezusa ani swojej wiary. Wiem, że Pan Bóg na pewno cały czas nade mną czuwa. Jeśli chodzi o wiarę, to wiadomo, że czasem nie tylko w życiu, ale też w świecie wszystko idzie bardzo szybko, nieraz zapominamy o naszych wartościach i o tym, co tak naprawdę jest dla nas najważniejsze”, dodawał.

Źródło: Radio Zet 

Zobacz też: Anna Lewandowska: jak znosi rozłąkę z córkami? Pod jej nieobecność dziewczynki mają wspaniałą opiekę!

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.