Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z życia gwiazd

Anna Lewandowska: jak znosi rozłąkę z córkami? Pod jej nieobecność dziewczynki mają wspaniałą opiekę!

„Są chwile, gdy trzeba pomyśleć o własnych sprawach”

Marta Nawacka 17 września 2021 09:56
Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Żona jednego z najlepszych piłkarzy na świecie jest również mamą dwóch córeczek i spełniającą się zawodowo, aktywną kobietą. Sukces, jaki osiągnęła wiążę się jednak z ciężką pracą oraz często z rozłąką z bliskimi... Jak Anna Lewandowska radzi sobie z rozstaniami z Klarą i Laurą? I pod czyją opieką znajdują się wtedy dziewczynki?

Anna Lewandowska – od lat pracuje na swój sukces

Słynna trenerka cały czas się rozwija. Ma własną aplikację treningową, która zyskuje coraz więcej fanek, przekąski sygnowane swoim nazwiskiem, własną markę kosmetyków, a także catering dietetyczny. Anna Lewandowska skupia swoje działania przede wszystkim wokół aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Poza tym, że każde z małżonków rozwija swoją karierę, prowadzą też udane życie rodzinne. Doczekali się dwóch córeczek: 4-letniej Klary i rocznej Laury. Dziewczynki są oczkiem w głowie rodziców, którzy starają się spędzać z nimi każdą wolną chwilę. Na co dzień rodzina mieszka w Monachium.

Czytaj też: Anna Lewandowska podpowiada, co pakować dzieciom do śniadaniówki!

Anna Lewandowska z Klarą, 02.09.2021, Warszawa, eliminacje do Mistrzostw Świata, mecz Polska - Albania
Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Anna Lewandowska z Klarą, 02.09.2021, Warszawa, eliminacje do Mistrzostw Świata, mecz Polska - Albania

Anna Lewandowska o rozłące z dziećmi

Ostatnio Robert Lewandowski sam wrócił z córeczkami do Monachium, a Anna została w Polsce, realizując sprawy zawodowe. „Staramy się łączyć nasze sprawy zawodowe, więc może nie odpoczywam, bo dzisiaj byłam na planie, jutro ciąg dalszy i dodatkowo realizuję swoje spotkanie biznesowe. Ale oczywiście, codziennie rozmawiam z moimi maluszkami, które chodzą do przedszkola i żłobka, i z którymi jest dzielny, wspaniały tatuś. Myślę, że każdy rodzic pracujący zrozumie mamę pracującą. Są też te chwile, kiedy trzeba pomyśleć o własnych sprawach zawodowych”, wyjaśniła reporterce Jastrząb Post.

Żona Roberta Lewandowskiego nie musi rezygnować z kariery. Może z powodzeniem skupić się na sprawach zawodowych, bo w kwestii opieki nad dziećmi cały czas ma na kogo liczyć. I jeśli jej mąż również jest wtedy zajęty, z pomocą przychodzi najbliższa rodzina. „Nie jest to tajemnicą, że każda kobieta, która pracuje zawodowo potrzebuje pomocy. Ja potrafiłam o tę pomoc poprosić i mam wsparcie bliskich osób i to jest dla mnie najważniejsze. To jest mój duży sukces – po prostu wsparcie bliskich”, tłumaczyła Anna Lewandowska.  

Zobacz też: Robert Lewandowski pokazał, jak zajmuje się Laurą i Klarą, gdy nie ma Ani. Urocza pamiątka!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami: Klarą i Laurą, Anna Lewandowska/Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.