O TYM JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska spotkała się z Agatą Dudą! Dlaczego zaproszono ją do Pałacu Prezydenckiego?

„To dla nas wielki zaszczyt”

Weronika Kostyra 4 kwietnia 2019 14:09

Anna Lewandowska, jako Prezes Olimpiad Specjalnych została zaproszona do Pałacu Prezydenckiego. Razem z grupą sportowców, którzy brali udział w Światowych Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi spotkała się z pierwszą damą, Agatą Kornhauser-Dudą. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia!

Anna Lewandowska na spotkaniu z pierwszą damą

Agata Duda uhonorowała sportowców, którzy osiągnęli wielki sukces i wrócili do Polski z 69 medalami (30 złotymi, 21 srebrnymi i 18 brązowymi). „Dostarczyliście nam państwo niezwykłych emocji i przeżyć, ale także wiele radości i satysfakcji. Chciałam bardzo serdecznie pogratulować i podziękować za hart ducha, niezwykłą determinację, samozaparcie, zapał do walki, ale także za godną naśladowania postawę sportową i szlachetną rywalizację”, powiedziała pierwsza dama.

Anna Lewandowska była bardzo szczęśliwa ze spotkania. „To dla nas wielki zaszczyt, że nasza Reprezentacja @olimpiadyspecjalnepolska, gościła dziś u Pani Prezydentowej. Dziękujemy za to piękne wyróżnienie, z którego jesteśmy bardzo dumni. I dziękujemy naszym zawodnikom - bohaterom Igrzysk, którzy pokazali nam swoją siłę, energię i determinację!”, napisała na swoim Instagramie.

Obie panie prezentowały się podczas uroczystości bardzo stylowo. Agata Kornhauser-Duda miała na sobie elegancką czerwoną garsonkę, a Anna Lewandowska zdecydowała się na biały garnitur marki La Mania. Nie wiadomo czy „efekt” polskiej flagi była zamierzony. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.