O TYM JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska spotkała się z Agatą Dudą! Dlaczego zaproszono ją do Pałacu Prezydenckiego?

„To dla nas wielki zaszczyt”

Weronika Kostyra 4 kwietnia 2019 14:09

Anna Lewandowska, jako Prezes Olimpiad Specjalnych została zaproszona do Pałacu Prezydenckiego. Razem z grupą sportowców, którzy brali udział w Światowych Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi spotkała się z pierwszą damą, Agatą Kornhauser-Dudą. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia!

Anna Lewandowska na spotkaniu z pierwszą damą

Agata Duda uhonorowała sportowców, którzy osiągnęli wielki sukces i wrócili do Polski z 69 medalami (30 złotymi, 21 srebrnymi i 18 brązowymi). „Dostarczyliście nam państwo niezwykłych emocji i przeżyć, ale także wiele radości i satysfakcji. Chciałam bardzo serdecznie pogratulować i podziękować za hart ducha, niezwykłą determinację, samozaparcie, zapał do walki, ale także za godną naśladowania postawę sportową i szlachetną rywalizację”, powiedziała pierwsza dama.

Anna Lewandowska była bardzo szczęśliwa ze spotkania. „To dla nas wielki zaszczyt, że nasza Reprezentacja @olimpiadyspecjalnepolska, gościła dziś u Pani Prezydentowej. Dziękujemy za to piękne wyróżnienie, z którego jesteśmy bardzo dumni. I dziękujemy naszym zawodnikom - bohaterom Igrzysk, którzy pokazali nam swoją siłę, energię i determinację!”, napisała na swoim Instagramie.

Obie panie prezentowały się podczas uroczystości bardzo stylowo. Agata Kornhauser-Duda miała na sobie elegancką czerwoną garsonkę, a Anna Lewandowska zdecydowała się na biały garnitur marki La Mania. Nie wiadomo czy „efekt” polskiej flagi była zamierzony. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?