Trenerka w poruszająco o córeczce

Olga Figaszewska 4 czerwca 2018 14:00

Miłość do dziecka udowodniła jej, co tak naprawdę ma największy sens. Dzięki Klarze, Anna Lewandowska całkowicie przewartościowała swoje życie. W najnowszym wywiadzie dla Dzień Dobry TVN, trenerka opowiedziała o swoich słabościach, inspiracjach i o tym, co zawdzięcza swojej córeczce!

Co Anna Lewandowska zawdzięcza Klarze?

Po urodzeniu Klary przeszła prawdziwą transformację. Córka nadaje jej życiu rytm. Z dziewczyny skaczącej w dresach, stała się pewną siebie kobietą. Anna Lewandowska nie ukrywa, że Klara pomogła jej dojrzeć i stanowi dla niej niewyczerpalne źródło motywacji. Jednak niedawno jasno dała do zrozumienia, że podobnie jak inne matki boryka się z problemami szarej rzeczywistości. Na swoim blogu, Baby by Ann przyznała, że zdarzało jej się płakać ze zmęczenia, bezsilności... Początki opieki nad maleństwem, kiedy Robert wyjeżdżał na kolejne zgrupowania, mecze nie były najłatwiejsze. 

„Zawsze pokazywałam tą fajterską twarz i zawsze taka byłam. Klara nadała mi większej kobiecości. Dzięki niej poczułam, że nic nie muszę. Że mogę mieć słabsze dni i mogę pozwolić sobie na łzy, nie jestem idealna i nigdy nie będę. Jest moją ogromną motywacją, nauczyła mnie cierpliwości już po roku. Najpiękniejszym naszyjnikiem kobiety są rączki dziecka”, mówiła poruszona Annie Kalczyńskiej.

Czy Anna Lewandowska ma jakieś słabości? „Ostatnio odpuściłam treningi, zrozumiałam, że nie żyję dla sportu. Muszę mieć siłę dla dziecka i rodziny. Słucham swojego organizmu. Potrafię powiedzieć STOP. Nauczyłam się odpoczywać i prosić bliskich o pomoc”, zwierzyła się.

Trenerka zaznaczyła, że jej dobrym doradcą jest mama, a największym wzorem... mąż. „Zabrzmi to słodziutko, ale inspiruje mnie mój maż. To w jakim jest miejscu, jest uśmiechniętym człowiekiem mimo komentarzy, presji... Jest tym Robertem Lewandowskim, którego poznałam dziesięć lat temu”, dodała.

Ania podkreśla, że siłę, motywację czerpie od innych kobiet. I to właśnie do nich zaapelowała: „Wsparcie jet potrzebne. Uważam, że my, kobiety, powinnyśmy trzymać się razem i motywować. Niestety bywa tak, że hejt, który pojawia się w internecie, według statystyk jest tworzony przez kobiety”. 

1/7
Klara Lewandowska kończy roczek
Copyright @
1/7

Anna Lewandowska była gościem poniedziałkowego wydania Dzień Dobry TVN. Gwiazda opowiedziała o miłości do dziecka, inspiracjach i słabościach.

2/7
Klara Lewandowska kończy roczek
Copyright @@annalewandowskahpba/Instagram
2/7

Po urodzeniu Klary przeszła pewną transformację. Córka nadaje jej życiu rytm. Z dziewczyny skaczącej w dresach, stała się pewną siebie kobietą.

3/7
Klara Lewandowska kończy roczek
Copyright @@annalewandowskahpba/Instagram
3/7

„Dzięki niej poczułam, że nic nie muszę. Że mogę mieć słabsze dni i mogę pozwolić sobie na łzy, nie jestem idealna i nigdy nie będę", mówiła poruszona Annie Kalczyńskiej.

4/7
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Copyright @
4/7

Mała Klara z mamą

5/7
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, córka Anny Lewandowskiej
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
5/7

Dziecko całkowicie odmieniło życie Ani i Roberta Lewandowskich.

6/7
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, córka Anny Lewandowskiej
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
6/7

Klara jest wiernym kibicem. Zawsze dopinguje tatę.

7/7
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
7/7

Ania spędza z nią każdą wolną chwilę.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.