lifting według Ani Lewandowskiej
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska pokazała twarze córek. Tak wyglądają Klara i Laura Lewandowskie!

"Klara to cały tata, a Laurka to mama", komentują fani

Damian Brillowski 19 grudnia 2021 07:51
lifting według Ani Lewandowskiej
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Do tej pory Anna i Robert Lewandowscy bardzo mocno strzegli prywatności swoich córek, nie pokazując ich twarzy w internecie. Na zdjęciach pociechy były najczęściej odwrócone tyłem. Teraz to się zmieniło. Trenerka fitness właśnie opublikowała na Instagramie świąteczne fotografie z rodzinnego spotkania. Na zdjęciach ewidentnie widać twarze Klary i Laury. Fani nie mają wątpliwości do kogo są podobne córki. "Klara to cały tata, a Laurka to mama", komentują. Zobacz, jak wyglądają dzieci Lewandowskich. 

Anna Lewandowska umiejętnie łączy rolę matki z pracą

Anna Lewandowska jest idealnym przykładem, że można umiejętnie połączyć macierzyństwo z pracą. Wspólnie z mężem Robertem Lewandowskim wychowują dwie córki: 4-letnią Klarę i roczną Laurę. Oboje mają mnóstwo obowiązków, a mimo to znajdują czas na opiekę nad dziećmi i nie potrzebują już zatrudniać niani. „Wcześniej miałam nianię, więc wiadomo, to wielki przywilej! Teraz dzieci chodzą do przedszkola, pomagają nam czasem babcie. Kiedy nie ma Roberta (a praktycznie nie ma go cały czas) wypracowałam sobie pewien rytm dnia. Z pewnością wtedy dzieci szybciej chodzą spać niż jak jest Robert w domu”, przyznała w relacji na Instagramie. 

Ania jako fit trenerka dba przede wszystkim o to, aby domownicy zdrowo się odżywiali. Najstarsza córka już bierze przykład z mamy i pyta się czy może pozwolić sobie na zjedzenie czegoś niezdrowego. „Udaje mi się być przykładem dla moich dzieci, szczególnie dla Klarki, która jest czterolatką, która już chodzi do przedszkola, a jednak już wie i pyta przed jakąś uroczystością: mamo, czy ja mogę zjeść coś niezdrowego?”, opowiadała fankom na Instagramie. 

Gwiazda zdradziła, również jak wygląda dieta w domu Lewandowskich. „Naszym szablonem diety jest dieta wojownika, czyli eliminowanie pszenicy, cukru, laktozy, niektórych strączków”, dodała w relacji. Z pewnością z okazji świąt Bożego Narodzenia w domu Lewandowskich będzie większe przyzwolenie na nie trzymanie się diety i jedzenie bardziej kalorycznych dań. 

Czytaj także: Anna Lewandowska o ciemnych stronach macierzyństwa. Nie jest jej lekko...

Anna Lewandowska pokazała twarze córek 

Robert i Ania Lewandowscy właśnie spędzają rodzinny czas w towarzystwie bliższych i dalszych krewnych. Na opublikowanych przez gwiazdę zdjęciach widać, jak rodzina dobrze bawi się na rodzinnym przyjęciu. W tle stoi pięknie ustrojona choinka oraz stos prezentów. Wszyscy są uśmiechnięci i miło spędzają ze sobą czas. „Christmas Time #friends#poland#annalewandowska”, podpisała zdjęcia gwiazda. 

Co ciekawe, Ania, która dotąd starała się nie pokazywać twarzy córek, tym razem zrobiła wyjątek. Na jednej z fotografii widać 4-letnią Klarę w czarnej sukience w towarzystwie innych dzieci. Zaś na drugim zdjęciu widać Annę Lewandowską, która trzyma w ramionach roczną Laurę. Obie dziewczynki wyglądają ślicznie, podobnie jak ich mama. 

Pod najnowszym postem w sekcji komentarzy fani zachwycają się urodą mamy i jej córek. Większość z nich zauważyła, że starsza pociecha to wykapany ojciec. 

„Klarcia to cały Robert", "Klara czysty Robert", "Klarcia z profilu jak Robert!", "Klarcia Robertowi z oka wypadła; Klarcia mały Lewciu", "Klara to cały tata, a Laurka to mama”, piszą spostrzegawczy fani. 

Zobacz, jak wyglądają córki Lewandowskich. Czy Klara faktycznie przypomina tatę, a Laura mamę?  

Czytaj także: Anna Lewandowska pokazała wnętrza pokoiku starszej córki Klary!

Anna Lewandowska, dzieci, córki, Klara Lewandowska
Fot. instagram @annalewandowskahpba

Klara Lewandowska  (z prawej strony), 18.12.2021 rok

Anna Lewandowska, dzieci, córki, Laura Lewandowska
Fot. instagram @annalewandowskahpba

Laura Lewandowska w objęciach mamy Anny Lewandowskiej (pośrodku), 18.12.2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?