Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
z żYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska o ciemnych stronach macierzyństwa. Nie jest jej lekko...

Trenerka zamieściła poruszający post na Instagramie

Gabriela Czernecka 26 listopada 2021 07:42
Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Koniec roku to dla Anny Lewandowskiej wyjątkowo intensywny czas. Trenerka nie ukrywa, że przeżywa ciężkie chwile. Za pośrednictwem Instagrama podzieliła się z internautami, jak wygląda ostatnio jej życie.

Anna Lewandowska o ciemnych stronach macierzyństwa

Należy do grona jednym z najbardziej zapracowanych trenerek w Polsce. Żona Robeta Lewandowskiego ma kilka firm, prowadzi szkolenia, obozy, nagrywa materiały treningowe. Intensywne życie zawodowe stara się łączyć z prywatnym. Jako mama dwóch córeczek - Laury i Klary - przyznaje dziś, że nie zawsze jej to wychodzi.

Zobacz: Zazwyczaj unika tematu wiary. Anna Lewandowska pozwoliła sobie na szczerość

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Laura Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska zamieścila w sieci osobisty post. Trenerka przyznała, że ostatnio przeżywa ciężkie chwile. „Pięć firm? Dwójka dzieci? W teorii brzmi spoko. Szacun dla wszystkich mam, które tak dzielnie łączą wszystkie obowiązki. Wiem, że przy wielu z was mój galimatias to i tak pikuś. Ale i tak ja dzisiaj wysiadam”, pisze na Instagramie. 

Z kolei na Instastories zamieściła zdjęcie z Laurą. Nie ukrywa, że młodsza córka ostatnio nie ma łatwego czasu: „Wiecie, co to jest regres snu u malucha? Ja już wiem… Laura od wstawania dziś w nocy powinna mieć normalnie zakwasy. A ja powinnam chyba spać do 12.00 i w ogóle jakoś skupić się na regeneracji…. Ale już wiem, że nie wyjdzie”, napisała Ania Lewandowska. 

Cel Ani Lewandowskiej na 2022 rok

Zdradziła także, że brak snu to nie wszystko, z czym ostatnio się zmaga. Natłok zawodowych obowiązków i chęć poświęcania własnemu rozwojowi, jak i rodzinie tyle samo czasu wcale nie jest takie proste: „Anka, gdzie twój balans? Regularne randki z mężem? Weekend z koleżankami? Chwila tylko dla siebie? Ehe… W najbliższym czasie nic takiego się nie zapowiada. Odliczam już do naszego zimowego urlopu! Koniec roku to dla nas zawsze czas na bardzo wysokich obrotach”, pisze na Instagramie. 

Zobacz: Anna Lewandowska: „Dzięki temu, że byłam w bardzo dobrej kondycji udało mi się w przetrwać pierwszy poród”

Anna Lewandowska zapowiedziała więc, że zmiana trybu życia będzie jej pierwszym celem na rok 2022: „Mam więc nowy cel na 2022. Porządnie się wyspać. Poza tym totalny balans. Serio! Medytacja, zrównoważony czas pracy, jeszcze więcej czasu z dziećmi, więcej czasu razem”, pisze. Pozostaje nam więc trzymać kciuki za jego realizację!  

maseczka do twarzy Ani Lewandowskiej
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.