Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska pokazała twarz Laury! Śmiały kadr trafił do sieci

Do kogo bardziej podobna jest dziewczynka?

Konrad Szczęsny 30 kwietnia 2021 13:44
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Niebawem będzie świętowała pierwsze urodziny. Druga córka Anny i Roberta Lewandowskich rośnie jak na drożdżach i jest oczkiem w głowie sławnych rodziców. Trenerka opublikowała w sieci zdjęcie, na którym widać twarz Laury! Do kogo jest bardziej podobna?

Anna Lewandowska na śmiałym zdjęciu z córką. Tak wygląda Laura

Mimo wielu aktywności zawodowych, to córeczki są dla nich najważniejsze. Zarówno Anna Lewandowska, jak i Robert Lewandowski regularnie zamieszczają w sieci zdjęcia, na których pozują z dziećmi. Klara Lewandowska tuż po weekendzie majowym będzie obchodziła 4. urodziny. Z kolei jej siostra Laura dwa dni później skończy roczek. 

Tym razem trenerka opublikowała na swoim Instastories zdjęcie, na którym trzyma młodszą latorośl na rękach. Panie pozują przed lustrem na tle schodów. Widać, że dobry humor im dopisuje, ponieważ na twarzy Anny Lewandowskiej widnieje uśmiech. To jednak, co najbardziej zwróciło uwagę fanów i internautów, to córeczka gwiazdorskiej pary. Na fotografii jest zwrócona profilem w stronę mamy oraz obiektywu aparatu. Widać dzięki temu sporą część jej twarzy! Dzięki temu wiemy, że Laura Lewandowska jest podobna do starszej siostry. Wielu uważa również, że charakterystyczne policzki odziedziczyła po sławnej mamie.

„Laurka jest już taka duża”, podpisała pełne czułości zdjęcie trenerka. Jest ono o tyle wyjątkowe, że do tej pory na fotografiach, także tych rodzinnych, dziewczynka niemal zawsze była zwrócona tyłem do obiektywu...

Czytaj także: Klara przerwała wywiad Roberta Lewandowskiego. Dziewczynka skradła całe show!

Anna Lewandowska, Laura Lewandowska, 29 kwietnia 2021 roku
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Ile lat ma Laura Lewandowska? Znaczenie imienia, wiek

Już za chwilę będzie świętowała pierwsze urodziny! Laura Lewandowska, druga córka piłkarza i trenerki, przyszła na świat 6. maja 2020 roku w Niemczech. Radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał szczęśliwy tata. On także opublikował czułe zdjęcia z meleńką córeczką.

Jej znak zodiaku to Byk. Co oznacza jej imię?

„Imię Laura ma dwa znaczenia. Jedno to nazwa, którą określano kobiety pochodzące z podrzymskiego Laurentum. Drugie wywodzi się od łacińskiego „laurus” czyli „wawrzyn”. Laura to więc „ta, którą uwieńczono wawrzynem”, czytamy na portalu mjakmama24.pl.

Osoby noszące to imię uchodzą za bystre dzieci, zadające dużo pytań. Gdy dorosną, podobno lubią się uczyć, najczęściej poprzez konwersację i czytanie książek. Rozwijają głównie jedną, wybraną wcześniej dziedzinę wiedzy. Dziewczynki o tym imieniu w pierwszej kolejności chcą osiągnąć sukces, dopiero później, gdy są spełnione zawodowo, założyć rodzinę. Zarówno jej partner, jak i ona, cenią niezależność i samodzielność. Wyznają zasadę, że każdy powinien robić to, co lubi. Nie są konserwatystami, mają raczej liberalne poglądy. Swojego życia nie uzależniają od społecznych oczekiwań.

Zobacz też: Anna Lewandowska śpi z córkami w jednym łóżku. Zapytała inne gwiazdy o opinie na ten temat...

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska,
Fot. InstaStories/Anna Lewandowska @annalewandowskahpba

A tutaj słynny moment, w którym Klara Lewandowska przerwała wywiad taty dla zagranicznej telewizji

Wspólne urodziny Laury i Klary Lewandowskich w Niemczech

Z racji tego, że dziewczynki obchodzą urodziny w odstępie zaledwie dwóch dni, w tym roku rodzice postanowili zorganizować jedno przyjęcie. Ma się ono odbyć w Niemczech, a dokładniej w Monachium. Co ciekawe, zaproszeni goście zostali przez Annę i Roberta Lewandowskich poproszeni, by nie kupowali prezentów. Jednak jeśli ktoś się uprze, ma przede wszystkim unikać zakupu plastikowych zabawek. Trenerka poprosiła, by podarunki były wykonane z materiałów ekologicznych, przyjaznych planecie.

Mówi się, że w domu gwiazdorskiej pary króluje minimalizm i jak ognia unikają oni gromadzenia zbyt wielu dóbr, w tym zabawek. Skupiają się na tym, co najbardziej potrzebne. W córkach starają się zaszczepić m.in. pasję do sportu. Anna i Robert Lewandowscy często zamieszczają w sieci zdjęcia, na których pozują z córkami na siłowni lub w trakcie ćwiczeń.

To postawa godna naśladowania!  

Czytaj także: Anna Lewandowska pokazała twarze córeczek. Tak wyglądają Klara i Laura!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?