Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska właśnie ruszyła z kolejnym biznesem!

Trenerka otworzyła firmę cateringową i zdobyła się na wyjątkowy gest

Sabina Zięba 10 kwietnia 2020 08:00
Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska oprócz tego, że jest trenerką oraz dietetyczką, zdecydowanie jest kobietą biznesu. Małżonka znanego piłkarza prowadzi bloga, organizuje obozy treningowe, produkuje wegańskie kosmetyki, a także posiada linię zdrowych produktów. Teraz zdecydowała się na kolejny biznes i otworzyła firmę cateringową! Ile kosztują jej posiłki?

Firma cateringowa Anny Lewandowskiej - ceny

W czwartek 9 kwietnia Anna Lewandowska potwierdziła otwarcie nowego projektu dietetycznego, nad którym pracowała przez ostatni rok. Na swoim Instagramie napisała: „Ruszamy z SuperMenu, cateringiem dietetycznym, o który pytacie, od kiedy powstało Foods by Ann. SuperMenu to kontynuacja moich działań, w ramach Trzech Filarów Zdrowia w których pierwszym filarem jest właśnie zdrowa dieta!”.

Wiadomo, że w ofercie Lewandowskiej znajduje się kilka propozycji. Jak informuje na swoim blogu - można wybrać jedną z trzech diet opartych na filozofii żywieniowej znanej z Diet by Ann. Są to trzy poziomy diety, która, jak przekonuje trenerka, stanowi ścieżkę do osiągnięcia pełnego zdrowia: Dobry Start, Droga Do Mistrzostwa i Wyzwanie Wojownika. Przygotowano również pięć specjalnych diet: Fit, Sport, Vege, Vege + Fish oraz No Gluten & No Lactose.

Jeżeli nie jest się pewnym, która z nich będzie najbardziej odpowiednia, w zakładce Dobierz Dietę wypełnia się krótki formularz, zaznaczając, czy chcemy jeść zdrowo, schudnąć czy zbudować masę mięśniową. Następnie zaznaczamy płeć, wpisujemy wiek, wagę, wzrost i zaznaczamy, jaka jest nasza aktywność fizyczna oraz specjalne prośby. Cena każdej z siedmiu propozycji diet rozpoczyna się od 63 złotych za dzień. Następnie cena wzrasta w zależności od kaloryczności. Za najdroższą dietę pudełkową (Sport, 3500 kcal) trzeba zapłacić 87 zł za dzień. Wiadomo, że posiłki są dostarczane bezpośrednio pod drzwi na terenie Warszawy i okolic. W przyszłości trenerka planuje również catering dietetyczny w innych miastach.

Ponadto rozpoczynając biznes, Lewandowska zdobyła się na niezwykły gest - przekazała pożywienie do jednego ze szpitali, co w dobie koronawirusa i dużej ilości pacjentów jest niezwykle potrzebne. Napisała: „Chcę z Wami być i dawać gotowe rozwiązania, ale przede wszystkim, chcę działać i POMAGAĆ, dlatego od 15 kwietnia, przekażemy 5 tysięcy posiłków osobom, od których zależy ludzkie życie – personelowi medycznemu, pracującemu w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie”.  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.