Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
ZE ŚWIATA SPORTU

Anna Lewandowska w poruszających słowach o przegranej Polski z Kolumbią i swoim mężu

Jej wyznanie chwyta za serce!

Konrad Szczęsny 26 czerwca 2018 14:41
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Klęska biało-czerwonych na mundialu do dziś jest szeroko komentowana w mediach. Jedni twierdzą, że mimo fatalnego wyniku należy wspierać naszą reprezentację, inni, że można mówić o końcu złotej ery polskiej piłki i roztrząsanie przyczyn takiego stanu rzeczy jest bezsensowne. Jak wynik meczu z Kolumbią skomentowała żona najlepszego polskiego piłkarza, Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska o przegranej Polski w meczu z Kolumbią

Po niedzielnym spotkaniu Anna Lewandowska była zmuszona, wraz z innymi WAGs, zablokować możliwość komentowania zdjęć na Instagramie z uwagi na ich wulgarną treść i karalne groźby, które zamieszczali w nich internauci. Trenerka milczała i nie komentowała w mediach wyniku meczu Polska-Kolumbia - aż do dzisiaj. Podkreśliła, że porażka ją, jako fana sportu, boli, jednak w takiej sytuacji najważniejsze jest w jej odczuciu wspieranie męża.

„Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnieść”. Smutno na serduchu. Ale zawsze wspieram, jak każda żona. Na dobre i na złe. ❤️ @_rl9 
Kocham, doceniam, szanuje, wspieram, dziękuję❤️ #nevergiveup#robertlewandowski”, podkreśliła żona Roberta Lewandowskiego.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Katarzyna Zielińska i Paulina Krupińska poruszone słowami Anny Lewandowskiej

W komentarzach nie zabrakło słów wsparcia dla trenerki i jej ukochanego, także od osób z pierwszych stron gazet.

Małgorzata Rozenek-Majdan napisała „Trzymajcie się✌️”, „No właśnie. Na tym polega związek!!!!!!! Ściskam Was!”, podkreśliła z kolei rozemocjonowana Katarzyna Zielińska, zaś Paulina Krupińska umieściła  po prostu emotikonkę serca. Wpis do tej pory polubiło ponad 100 tysięcy osób, większość z nich pozytywnie oceniła postawę Anny Lewandowskiej.  

Robert Lewandowski, mecz Polska - Kolumbia

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. Forum
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.