Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Wyjątkowy prezent Anny Lewandowskiej z okazji rocznicy ślubu

Wiemy, jak świętowali kolejny rok związku!

Sabina Zięba 28 czerwca 2020 09:05
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Lewandowscy już od kilkunastu lat tworzą udany związek. Mimo upływu czasu, nie nudzą się sobą i tworzą zgrany team. Nie osiadają na laurach, lecz ciągle dokładają sobie nowych wyzwań. W tym roku są to nowe projekty, a także drugie dziecko, którego wychowywanie muszą pogodzić z pracą. Kilka dni temu para sportowców obchodziła 7. rocznicę ślubu. W najnowszym wywiadzie Anna zdradziła, co otrzymała od Roberta w prezencie!

Prezent z okazji rocznicy ślubu Lewandowskich

W sobotę 27 czerwca Anna Lewandowska była gościem wakacyjnego wydania programu Dzień Dobry TVN. Opowiedziała o nowym wyzwaniu, jakie planuje dla swoich fanów, Fighter Challenge, a także uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie życia prywatnego. Najbardziej zaskoczyła wyznaniem, że powrót do formy zajmuje jej teraz dużo więcej czasu, niż po pierwszym porodzie. Przyznała, że nie jest jej łatwo.

W tym samym wywiadzie prowadzący, Damian Michałowski, nawiązał do obchodzonej kilka dni temu przez małżonków rocznicy ślubu, dociekając, jaki Anna otrzymała od męża prezent. Na to w rozmowę włączyła się Paulina Krupińska, która zaprotestowała pytaniu, mówiąc, że przecież małżonkowie nie muszą sobie dawać żadnych prezentów. 

Wówczas Lewandowska wyjawiła: „My tak naprawdę nie dajemy sobie często takich prezentów, bo jakby skupiamy się na tym, co jest tu i teraz. Mój mąż zawsze mi wręcza ogromny bukiet kwiatów i to jest dla mnie naprawdę bardzo dużo. To jest małżeństwo, to jest miłość, to jest dwójka dzieci... Dla nas prezentem w tym roku jest Laurka i mamy do tego zupełnie inny stosunek, ale to są wspaniałe siedem lat małżeństwa. 12 lat jesteśmy razem”.

Trzeba przyznać, że jak na parę majętnych sportowców, takie zachowanie jest naprawdę niezwykłe. Można tylko się od nich uczyć, że w prawdziwym uczuciu wcale nie chodzi o drogie upominki, a szczęśliwą codzienność.

A Wy oczekujecie specjalnych prezentów z okazji rocznic?   

Anna Lewandowska w wakacyjnym wydaniu Dzień Dobry TVN

Anna Lewandowska, Dzień Dobry TVN
Fot. Materiały prasowe

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.