Anna i Robert Lewandowscy, VIVA! grudzień 2014 	Anna i Robert Lewandowscy, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NICH JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska o ciemnych stronach swojego małżeństwa...

„Częste wyjazdy służbowe, rozstania, tęsknota….”

Weronika Kostyra 14 kwietnia 2019 14:05
Anna i Robert Lewandowscy, VIVA! grudzień 2014 	Anna i Robert Lewandowscy, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy mają wizerunek power couple. Oboje osiągają kolejne sukcesy i tworzą zgraną, szczęśliwą rodzinę. Dodatkowo zazwyczaj widzimy jedynie idealną stronę ich życia, którą pokazują w mediach społecznościowych. Fani zapominają czasami, że państwo Lewandowscy na wszystko zapracowali ciężką pracą okupioną wieloma poświęceniami. Anna Lewandowska wyznała niedawno, że na co dzień brakuje jej wspólnych chwil z mężem…

Anna Lewandowska o ciemnych stronach częstych podróży

Para mieszka w Niemczech, lecz ze względu na pracę często podróżują – nie zawsze wspólnie. Przyzwyczaili się do takiego stylu życia, lecz bywają momenty, kiedy jest to bardzo uciążliwe. „To nie tajemnica, że nasze życie kręci się wokół sportu. Wiążą się z tym częste wyjazdy służbowe, rozstania, tęsknota. Życie na walizkach - nie należy do łatwych.. Ale to nasz wybór i lubimy to. Mam wrażenie, że to jeszcze bardziej do siebie zbliża”, napisała Anna Lewandowska na swoim Instagramie.

Żona Roberta Lewandowskiego wie, że rozstania są czasami konieczne, szczególnie, że dzięki nim sportowcy osiągnęli olbrzymi sukces. „Każdy z nas realizuje różne projekty, robi to co KOCHA, wiec często podróżujemy osobno. Wiem, że jest coraz więcej takich związków, które mijają się w natłoku różnych zajęć i obowiązków, pewnie niejedna z Was znajduje się w podobnej sytuacji”, wyznała fanom. Czasami jednak racjonalne argumenty nie wystarczą. Anna Lewandowska szczerze przyznała, że często tęskni za mężem. „ZNACIE TO? Kiedy właśnie podczas nieobecności drugiej połówki odczuwacie nieco większą potrzebę wygadania się, PRZYTULASÓW. Pewnie wyda to się śmieszne, ale marzy mi się wspólne oglądanie filmów na wygodnej kanapie - uwierzcie, dla mnie to istny challenge, bo zasypiam po niespełna 3 minutach. I DLATEGO WŁAŚNIE CIESZĘ SIĘ JAK DZIECIAK TAKIMI WSPÓLNYMI CHWILAMI Z MOJĄ RODZINKĄ. Banalne? Być może... Cieszymy się z prostych rzeczy”, zakończyła swój wpis.

Życzymy parze, aby jak najczęściej znajdowała czas na wspólny relaks. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Do you know this feeling? When in the absence of your other half, you feel the need to talk, to hug (or even cry - Ann is also human 😊). it might seem ridiculous, but I dream of watching movies on a comfy sofa - believe me, it's a real challenge for me, because I fall asleep after less than 3 minutes 🤣😂 I realize that it is really just a proof of how much I love and need my loved ones.😍 ____________________ To nie tajemnica, że nasze życie kręci się wokół sportu. Wiążą się z tym częste wyjazdy służbowe, rozstania, tęsknota. Życie na walizkach - nie należy do łatwych.. Ale to nasz wybór i lubimy to🙌😍. Mam wrażenie, że to jeszcze bardziej do siebie zbliża. Każdy z nas realizuje różne projekty, robi to co KOCHA, wiec często podróżujemy osobno. Wiem, że jest coraz więcej takich związków, które mijają się w natłoku różnych zajęć i obowiązków, pewnie niejedna z Was znajduje się w podobnej sytuacji. PRAWDA? ZNACIE TO? Kiedy właśnie podczas nieobecności drugiej połówki odczuwacie nieco większą potrzebę wygadania się, PRZYTULASÓW🤭 Pewnie wyda to się śmieszne, ale marzy mi się wspólne oglądanie filmów na wygodnej kanapie - uwierzcie, dla mnie to istny challenge, bo zasypiam po niespełna 3 minutach 🤣 😂😂 ❤ I DLATEGO WŁAŚNIE CIESZĘ SIĘ JAK DZIECIAK TAKIMI WSPÓLNYMI CHWILAMI Z MOJĄ RODZINKĄ. Banalne? Być może... Cieszymy się z prostych rzeczy❤️🙌 MIŁEGO WEEKENDU🙌 #RAL #annalewandowska #motivation

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna i Robert Lewandowscy
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.