Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska szczerze o kłótniach z Robertem: „Męczymy się, gdy…”

Takich słów nikt się nie spodziewał...

Gabriela Czernecka 23 lipca 2019 15:05
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Są jedną z najpopularniejszych par w Polsce. Są dla siebie największą motywacją i wsparciem w osiąganiu kolejnych celów. O swoim szczęściu i miłości mówią głośno, ale jak każdej parze zdarza się im kłócić. Choć na co dzień tworzą zgrany team, to i oni miewają ciche dni. Jak wyglądają kłótnie Lewandowskich? 

Anna Lewandowska o kłótniach z Robertem

Wydają się parą idealną, ale to, co widać na zdjęciach, nie zawsze odzwierciedla rzeczywistość. W wywiadzie dla Twojego Stylu Anna Lewandowska odkrywa sekrety małżeństwa z Robertem. Trenerka mówi wprost, że jak każdej parze, im również zdarza się pokłócić. „O to, że za dużo chcę robić i jestem w gorącej wodzie kąpana. Robert zawsze wtedy mówi: „Poczekaj, zatrzymaj się”, mówi trenerka.

Czy po kłótni Robert sypia w oddzielnym pokoju? „W drugim pokoju to… nie”, odpowiada i przyznaje: „Ale bywa, że się kłócimy, jak to w rodzinie, ja czasem potrafię być zadziorą”. 

Ania słynie z tego, że nie lubi się poddawać, mocno stąpa po ziemi i zawsze walczy do samego końca. Czy podobnie walczy podczas rodzinnych kłótni? „Następnego dnia Robert strzela bramkę, jest w dobrym humorze, pyta, czy mu dam buziaka, a ja mówię: „Nic nie słyszę””, wyjawia. „Ale męczymy się, gdy się do siebie nie odzywamy. Zazwyczaj po 15 minutach już panuje zgoda”, dodaje. 

Mimo kłótni wiedzą jednak, że jedno dla drugiego zrobiłoby naprawdę wiele, Ania poświęciłaby nawet swoją karierę: „Ja dla męża mogę zrobić dużo. Gdyby mi dzisiaj ktoś powiedział, żebym zrezygnowała z kariery, zrobiłabym to”. 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@@INSTAGRAM/@ANNALEWANDOWSKAHPBA

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.