Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska szczerze o kłótniach z Robertem: „Męczymy się, gdy…”

Takich słów nikt się nie spodziewał...

Gabriela Czernecka 23 lipca 2019 15:05
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Są jedną z najpopularniejszych par w Polsce. Są dla siebie największą motywacją i wsparciem w osiąganiu kolejnych celów. O swoim szczęściu i miłości mówią głośno, ale jak każdej parze zdarza się im kłócić. Choć na co dzień tworzą zgrany team, to i oni miewają ciche dni. Jak wyglądają kłótnie Lewandowskich? 

Anna Lewandowska o kłótniach z Robertem

Wydają się parą idealną, ale to, co widać na zdjęciach, nie zawsze odzwierciedla rzeczywistość. W wywiadzie dla Twojego Stylu Anna Lewandowska odkrywa sekrety małżeństwa z Robertem. Trenerka mówi wprost, że jak każdej parze, im również zdarza się pokłócić. „O to, że za dużo chcę robić i jestem w gorącej wodzie kąpana. Robert zawsze wtedy mówi: „Poczekaj, zatrzymaj się”, mówi trenerka.

Czy po kłótni Robert sypia w oddzielnym pokoju? „W drugim pokoju to… nie”, odpowiada i przyznaje: „Ale bywa, że się kłócimy, jak to w rodzinie, ja czasem potrafię być zadziorą”. 

Ania słynie z tego, że nie lubi się poddawać, mocno stąpa po ziemi i zawsze walczy do samego końca. Czy podobnie walczy podczas rodzinnych kłótni? „Następnego dnia Robert strzela bramkę, jest w dobrym humorze, pyta, czy mu dam buziaka, a ja mówię: „Nic nie słyszę””, wyjawia. „Ale męczymy się, gdy się do siebie nie odzywamy. Zazwyczaj po 15 minutach już panuje zgoda”, dodaje. 

Mimo kłótni wiedzą jednak, że jedno dla drugiego zrobiłoby naprawdę wiele, Ania poświęciłaby nawet swoją karierę: „Ja dla męża mogę zrobić dużo. Gdyby mi dzisiaj ktoś powiedział, żebym zrezygnowała z kariery, zrobiłabym to”. 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@@INSTAGRAM/@ANNALEWANDOWSKAHPBA

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…