Anna Lewandowska
Fot. instagram.com/annalewandowskahpba/
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska w ogniu krytyki. Fanki zarzucają jej, że zmusza córkę do ćwiczeń!

Nagranie, na którym Klara trenuje z mamą, jest hitem Internetu

Weronika Kostyra 26 sierpnia 2019 09:52
Anna Lewandowska
Fot. instagram.com/annalewandowskahpba/

Anna Lewandowska jest wzorem do naśladowania dla tysięcy Polek. Największy przykład bierze z niej jednak córka. Nagranie, na którym dwuletnia Klara trenuje razem z mamą, na organizowanym przez nią obozie, podbiło Internet. Dziewczynka rozczuliła wszystkich swoją kondycją, determinacją i znajomością sprzętu sportowego. Internauci są zachwyceni zapałem Klary. Pojawiły się jednak także głosy krytyki.

Klara Lewandowska idzie w ślady mamy?

Anna Lewandowska po raz pierwszy zorganizowała obóz sportowy, w którym udział brały nie tylko fanki sportu, ale także ich dzieci. Jedną z uczestniczek była m.in. Małgorzata Socha. Maluchy razem ze swoimi mamami brały udział w zajęciach. Wśród nich prym wiodła Klara Lewandowska, która dzielnie ćwiczyła u boku mamy. Widać, że dwulatka wdała się w swoich rodziców. „Pierwszy obóz dla Mam z dziećmi!!!! To było zawsze moje MARZENIE, tyle DZIECI i MAM w jednym miejscu. A moja Klarcia️... wspiera mnie na treningu. Nawet nie jestem w stanie powiedzieć jak bardzo jestem z Niej DUMNA”, napisała trenerka.

Widok zaangażowanej dziewczynki absolutnie rozczulił internautów. Nie szczędzili oni słów zachwytu i komplementów. Niektórzy przyznali się nawet do tego, że Klara ich zawstydziła i od tej pory będą bardziej zmotywowani do ćwiczeń. „Twoja córeczka rozwalił po prostu system. Mogłabym oglądać na okrągło jak pięknie ćwiczy razem z mamusią”, „Mega wspaniały przykład dla dzieci od najmłodszych lat, a Klarcia wymiata!”, „Kochana rośnie Twoja następczyni! Klarcia the best”, „Aniu jesteś niesamowita!!! Zaszczepić w dzieciach swoją pasje , to coś pięknego! A Klara... motywuje już w wieku 2 lat! Brawo Mamy !!!!”, czytamy w komentarzach.

Pojawiły się jednak nieliczne głosy krytyki. Kilku internautów stwierdziło, że Anna Lewandowska zmusza swoją córkę do ćwiczeń, a także wykorzystuje ją! „Manipulacja dzieckiem na najwyższym poziomie! Gratuluje wykorzystywania dziecka do celow marketingowych”, napisała jedna z Internautek.

Trenerka postanowiła odpowiedzieć na te zarzuty. „Klarcia sama lubi się rolować, bo niektóre mamy piszą, że ja namawiam swoje dziecko. Puszczam ją po prostu na salę i jestem najszczęśliwsza”, powiedziała Anna Lewandowska w Instastory. Patrząc na entuzjazm Klary, nie mamy co do tego wątpliwości! 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.