Anna Lewandowska
Fot. instagram.com/annalewandowskahpba/
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska w ogniu krytyki. Fanki zarzucają jej, że zmusza córkę do ćwiczeń!

Nagranie, na którym Klara trenuje z mamą, jest hitem Internetu

Weronika Kostyra 26 sierpnia 2019 09:52
Anna Lewandowska
Fot. instagram.com/annalewandowskahpba/

Anna Lewandowska jest wzorem do naśladowania dla tysięcy Polek. Największy przykład bierze z niej jednak córka. Nagranie, na którym dwuletnia Klara trenuje razem z mamą, na organizowanym przez nią obozie, podbiło Internet. Dziewczynka rozczuliła wszystkich swoją kondycją, determinacją i znajomością sprzętu sportowego. Internauci są zachwyceni zapałem Klary. Pojawiły się jednak także głosy krytyki.

Klara Lewandowska idzie w ślady mamy?

Anna Lewandowska po raz pierwszy zorganizowała obóz sportowy, w którym udział brały nie tylko fanki sportu, ale także ich dzieci. Jedną z uczestniczek była m.in. Małgorzata Socha. Maluchy razem ze swoimi mamami brały udział w zajęciach. Wśród nich prym wiodła Klara Lewandowska, która dzielnie ćwiczyła u boku mamy. Widać, że dwulatka wdała się w swoich rodziców. „Pierwszy obóz dla Mam z dziećmi!!!! To było zawsze moje MARZENIE, tyle DZIECI i MAM w jednym miejscu. A moja Klarcia️... wspiera mnie na treningu. Nawet nie jestem w stanie powiedzieć jak bardzo jestem z Niej DUMNA”, napisała trenerka.

Widok zaangażowanej dziewczynki absolutnie rozczulił internautów. Nie szczędzili oni słów zachwytu i komplementów. Niektórzy przyznali się nawet do tego, że Klara ich zawstydziła i od tej pory będą bardziej zmotywowani do ćwiczeń. „Twoja córeczka rozwalił po prostu system. Mogłabym oglądać na okrągło jak pięknie ćwiczy razem z mamusią”, „Mega wspaniały przykład dla dzieci od najmłodszych lat, a Klarcia wymiata!”, „Kochana rośnie Twoja następczyni! Klarcia the best”, „Aniu jesteś niesamowita!!! Zaszczepić w dzieciach swoją pasje , to coś pięknego! A Klara... motywuje już w wieku 2 lat! Brawo Mamy !!!!”, czytamy w komentarzach.

Pojawiły się jednak nieliczne głosy krytyki. Kilku internautów stwierdziło, że Anna Lewandowska zmusza swoją córkę do ćwiczeń, a także wykorzystuje ją! „Manipulacja dzieckiem na najwyższym poziomie! Gratuluje wykorzystywania dziecka do celow marketingowych”, napisała jedna z Internautek.

Trenerka postanowiła odpowiedzieć na te zarzuty. „Klarcia sama lubi się rolować, bo niektóre mamy piszą, że ja namawiam swoje dziecko. Puszczam ją po prostu na salę i jestem najszczęśliwsza”, powiedziała Anna Lewandowska w Instastory. Patrząc na entuzjazm Klary, nie mamy co do tego wątpliwości! 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…