ciąże gwiazd, Anna Karczmarczyk
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News
z oSTATNIEJ chwili

Anna Karczmarczyk po raz pierwszy została mamą! Chłopiec czy dziewczynka?

Serdecznie gratulujemy!

Gabriela Czernecka 28 lipca 2021 20:11
ciąże gwiazd, Anna Karczmarczyk
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

Anna Karczmarczyk właśnie została mamą! Aktorka radosną nowiną podzieliła się z fanami na Instagramie! Chłopiec czy dziewczynka? Poznajcie szczegóły.

Anna Karczmarczyk została mamą. Chłopiec czy dziewczynka?

„Oni są moją siłą. Czekamy na Ciebie kruszynko!”, napisała na Instagramie Anna Karczmarczyk w marcu tego roku. Ku zdumieniu swoich fanów na zdjęciu zaprezentowała wówczas piękny ciążowy brzuszek. 29-letnia aktorka nie zdradziła jednak żadnych szczegółów dotyczących terminu porodu czy płci oczekiwanego maluszka. Małżonkowie tuż przed rozwiązaniem wybrali się na krótkie wakacje do Grecji, gdzie przygotowywali się do nowego etapu w swoim życiu. To właśnie stamtąd para podzieliła się ze światem informacją, że spodziewają się dziecka. 

Zobacz: Anna Karczmarczyk ogłosiła, że spodziewa się dziecka! „Czekamy na Ciebie kruszynko!”

Dziś okazuje się, że pierwsze dziecko aktorki jest już na świecie! Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin właśnie zostali rodzicami. Na swoim Instagramie Anna Karczmarczyk poinformowała, że rodzina jest już w komplecie. „I stało się światło!”, pisze aktorka pod dwoma swoimi portretami. Następnie gwiazda zamieściła obszerne podziękowania personelowi, który opiekował się nią podczas okresu ciąży i porodu. „Chciałabym z tego miejsca podziękować niesamowitemu, pięknie babskiemu zespołowi Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie za opiekę i pomoc w tych szalonych dniach. Nie mogłam trafić lepiej”, pisze wprost. 

„Nicole, jesteś moją superbohaterką, dziękuję za twoją wiedzę, poczucie humoru i zaangażowanie. Dzięki Tobie to był dobry poród! Dyrekcji szpitala, każdej położnej, każdej pani doktor oraz salowym dziękuję, dziękuję, dziękuję i tule Was gorąco do serca - jesteście wspaniali. Czułam się zaopiekowana w tych ważnych dla nas dniach. DziękujeMy już we troje”, dodała. 

Na sam koniec Anna Karczmarczyk zaznaczyła, że niestety z powodu Covid-19 nie mogła spacerować po korytarzach szpitala, ale zapowiedziała, że być może będzie jej to dane przy drugim dziecku. Tym samym aktorka zdradziła, że wraz z mężem, Pascalem Litwinem plaują w przyszłości dać swojemu dziecku rodzeństwo. 

„PS Smutno mi tylko, że przez covid nie miałam okazji pospacerować po tych przepastnych korytarzach i skoczyć na colkę do sklepiku - może przy drugim się uda”, napisała w poście. Jak na razie aktorka nie zdradziła ani płci, ani imienia dziecka. 

Całej rodzince życzymy teraz dużo zdrowia!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.