ciąże gwiazd, Anna Karczmarczyk
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Karczmarczyk ogłosiła, że spodziewa się dziecka! „Czekamy na Ciebie kruszynko!”

Aktorka zostanie mamą chłopca czy dziewczynki?

Rafał Kowalski 8 marca 2021 20:00
ciąże gwiazd, Anna Karczmarczyk
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

Pobrali się niemal 3 lata temu, a wkrótce zostaną rodzicami. Anna Karczmarczyk i jej mąż Pascal Litwin wkrótce zostaną rodzicami. Aktorka ogłosiła tę radosną informację przed chwilą na swoim Instagramie! Czy zdradziła płeć pierwszego dziecka?

Anna Karczmarczyk o pierwszej ciąży. Zdjęcie z mężem

„Oni są moją siłą. Czekamy na Ciebie kruszynko!”, napisała w sieci Anna Karczmarczyk i ku zdumieniu swoich fanów opublikowała obok zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. 29-latka nie zdradziła jednak żadnych szczegółów, w tym ani terminu porodu, ani płci oczekiwanego maluszka.

Z gratulacjami od razu pospieszyli obserwatorzy Ani, w tym kilka gwiazd – Maria Dębska, Robert Górski, Iga Krefft czy Paulina Chylewska. Do pięknych życzeń, słów i myśli dołączamy i my! Życzymy przyszłym rodzicom, wszystkiego czego potrzebują w tym wyjątkowym czasie. A gdy malec pojawi się na świecie – pełnej radości przygody!

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin – pierwsze spotkanie, zaręczyny, ślub

Anna Karczmarczyk i Pascal Liwin poznali się dwa lata temu. Aktorka brała udział w Tańcu z Gwiazdami, a Pascal pracował w firmie produkującej program. Na co dzień ukochany ulubienic widzów jest też PRowcem a także zajmuje się marketingiem.

Para zaręczyła się po kilku miesiącach znajomości. „„Zaręczyny odbyły się w wyjątkowym miejscu. To była niespodzianka, było bardzo romantycznie, pięknie jak z bajki i byliśmy tylko we dwoje”, mówiła gwiazda w Fakcie. Na ślubnym kobiercu zakochani stanęli 7 lipca 2018 roku! Trzy lata po tym wydarzeniu para powita na świecie swoje pierwszego dziecko.

Zobaczcie urocze zdjęcia zakochanych. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…