Anna i Robert Lewandowscy
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

„Ania jest naprawdę niesamowita. Czasami muszę ją hamować”

Robert i Anna Lewandowscy w szczerym wywiadzie o swoim związku!

Olga Figaszewska 24 maja 2019 08:52
Anna i Robert Lewandowscy
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Rzadko decydują się na wspólny wywiad. Tym razem było inaczej. Anna i Robert Lewandowscy pojawili się na  łamach jednego z niemieckich magazynów. Małżeństwo opowiedziało o swoich planach i marzeniach. Nie zabrakło intymnych wyznań.

Anna i Robert Lewandowski we wspólnym wywiadzie

Tworzą duet idealny od dwunastu lat. Wspierają się na każdym polu i czerpią ze swoich doświadczeń. Ich droga do sławy nie zawsze była usłana różami. Piłkarz Bayernu Monachium zdradził, jak wyglądały ich początki.  

„Obydwoje z Anią wiemy, jak to jest nie mieć pieniędzy.  Dlatego też mamy bardzo duży szacunek do tego, co posiadamy i zawsze staramy się twardo stąpać po ziemi. Jesteśmy sportowcami. Czas, który mamy dla siebie, a bywa, że mamy go momentami bardzo mało, spędzamy zawsze bardzo intensywnie. Dużo podróżujemy w wolniejszych chwilach. Zawsze próbujemy odkrywać nowe rzeczy dla nas. Nie ma u nas czegoś takiego jak nuda. A co najważniejsze, zawsze wspólnie patrzymy na to, co jest dla nas najlepsze. Czy to w kontekście prywatnym, rodzinnym, czy zawodowym. Zawsze tak było i dlatego jesteśmy tak silni jako para”, relacjonuje Robert Lewandowski w rozmowie z niemiecką Galą.

Robert Lewandowski w rozmowie z dziennikarzem zaznaczył, że żona jest dla niego siłą i największą motywacją. Jak każdy, on też ma gorsze chwile. Na szczęście ma u swojego boku bratnią duszę, która ciągnie go w górę i zawsze w niego wierzy.

„Ania rozumie moją karierę, a ja rozumiem jej. Kiedy była jeszcze zawodniczką karate i brała udział w mistrzostwach, wiedziałem, jak się czuje i czego potrzebuje w tych chwilach. Jako piłkarz czasami czujesz się samotny i nie jest to takie proste, gdy wracasz do domu po meczu. Nie ma znaczenia, czy wygrałeś, czy przegrałeś. Moja żona jest moim psychologiem i daje mi siłę, której potrzebuję”, wyznaje Robert Lewandowski na łamach magazynu.

„Ania jest naprawdę niesamowita, ponieważ ma tyle siły i tyle pomysłów.  Czasami muszę ją hamować, bo chce robić tak wiele rzeczy”, komplementuje żonę piłkarz. Rzeczywiście, dorobek Anny Lewandowskiej jest imponujący. Trenerka motywuje Polki do aktywności fizycznej, tworzy kolejne autorskie programy i projekty biznesowe, m.in.: Food by Ann, Diet&Traning by Ann, Baby by Ann.

Oczywiście nie mogło zabraknąć pytania o rodzicielstwo i powiększeniu rodziny.  Ania i Robert po raz kolejny podkreślili, że chcieliby mieć kolejne dziecko. Narodziny Klary przewartościowały ich dotychczasowe życie. Na chwilę obecną ich uwaga skupiona jest na córeczce. Dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców i starają się jej poświęcić najwięcej czasu.  Nie zapominają również o chwili wytchnienia dla siebie.

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami zdjęciem z sesji zdjęciowej do niemieckiego magazynu. A to zachwyciło jej fanów!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.