Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014, jamnik
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Rewolucja w życiu Anny i Roberta Lewandowskich! Przeprowadzą się do Hiszpanii?

Damian Duda 26 stycznia 2018 09:00
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014, jamnik
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Anna i Robert Lewandowscy mają swój czas! Sukcesy w życiu zawodowym nie przeszkadzają im w życiu rodzinnym. Jednak jak donoszą zagraniczne media, ten stan nie potrwa zbyt długo. Bowiem w życiu Lewandowskich szykuje się rewolucja! Czy Robert z żoną Anią i kilkumiesięczną Klarą wyprowadzą się do Hiszpanii? Wiele na to wskazuje!

 

Zobacz też: Robert Lewandowski po raz kolejny zmienił fryzurę! Zobaczcie, jak teraz wygląda piłkarz

Robert Lewandowski przejdzie do Realu Madryt? 

Ten temat powraca do mediów jak bumerang. Atmosferę wokół transferu Lewego z Bayernu Monachium do Realu Madryt podgrzewał sam piłkarz, który w wywiadach nie krył rozczarowania kolegami z obecnego zespołu. Wtedy rozpętała się burza, a dziennikarze sportowi zaczęli obstawiać, kiedy Polak przejdzie do Realu. Temat na jakiś czas ucichł, aż do teraz. 

 

Jak donosi jedna z hiszpańskich gazet, kres słynnego tria „BBC’’ — czyli Garetha Bale'a, Karima Benzema i Cristiano Ronaldo — jest coraz bliższy. A miejsce wspomnianych zawodników miałoby zastąpić trio „NHL’’. Neymar, Eden Hazard i Robert Lewandowski — to ta trójka w najbliższym czasie ma decydować o przyszłości hiszpańskiej drużyny. Prezes Realu, Florentino Perez, stale udowadnia, że pozyskanie największych gwiazd sportu nie sprawia mu wielkich problemów. 

 

Jeśli doniesienia zagranicznej prasy okażą się prawdziwe, Anna i Robert Lewandowscy z kilkumiesięczną Klarą przeprowadzą do stolicy Hiszpanii. Prasa kolorowa już teraz zastanawia się, jak para połączy treningi męża z karierą Ani, która działa przede wszystkim na polskim rynku. 

 

Uważacie, że transfer Lewego do Realu Madryt stanie się faktem? 

 

na Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. East News

 

na Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. East News

 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. East News

 

 

Zobacz też: Robert Lewandowski wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Jego aukcja cieszy się wielką popularnością

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.