O TYM JEST GŁOŚNO

Tak Anna i Robert Lewandowscy rozprawiają się z plotkami o kryzysie w związku!

To zdjęcie zachwyciło fanów pary

Konrad Szczęsny 20 lipca 2018 07:29
Tak Anna i Robert Lewandowscy rozprawiają się z plotkami o kryzysie w małżeństwie
Fot. East News

Jeszcze przed wyjazdem Roberta Lewandowskiego na mundial media spekulowały o kryzysie w związku piłkarza i jego małżonki. Winna temu miała być dzieląca ukochanych odległość, medialna presja związana z oczekiwania wobec reprezentacji Polski a wreszcie sromotka klęska na boiskach Rosji i ogromna krytyka  formy napastnika Bayernu Monachium nie tylko w kraju, lecz w także w Niemczech. Czy para faktycznie przechodzi obecnie gorszy czas? Ich wspólne zdjęcia dają na to jednoznaczną odpowiedź!

Anna i Robert Lewandowscy przechodzą kryzys?

Anna i Robert Lewandowscy w ostatnim czasie przechodzili trudne chwile, związane m.in. ze słynną publikacją Newsweeka oraz hejtem w internecie, wynikającym z porażki Polaków na mundialu w Rosji, który przejawiał się szczególnie w pełnych jadu komentarzach pod zdjęciami na Instagramie pary. Oliwy do ognia dolały ich fotografie ze ślubu córki Anny Korcz, na których próżno było szukać na twarzy Roberta Lewandowskiego uśmiechu, zaś Anna Lewandowska wydawała się spięta i nieco przygnębiona.

Uruchomiło to falę plotek i spekulacji, jakoby małżeństwo gwiazdorskiej pary przechodziło gorszy czas. Wydaje się jednak, że były to spekulacje na wyrost a najlepszym tego dowodem jest zdjęcie, które trenerka zamieściła na swoim InstaStories (widoczne poniżej).

Tak Anna i Robert Lewandowscy rozprawiają się z plotkami o kryzysie

Widać na nim idącą za Robertem Lewandowskim malutką Klarę. Sportowiec zwrócony jest w stronę córeczki i promienne się do niej uśmiecha.

„Tatuś <3”, podpisała fotografię Anna Lewandowska.

Internauci są zachwyceni zdjęciem i podkreślają, że stanowi idealny komentarz do krążących w mediach złośliwych plotek na temat kryzysu w związku pary, które nie mają wiele wspólnego z prawdą.

Zgadzasz się z tą opinią?  

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, jamnik
Fot. Instagram/@_rl9

Tak Anna i Robert Lewandowscy rozliczają się z plotkami na swój temat
Fot. InstaStories @annalewandowskahpba

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!