Anna i Robert Lewandowscy
Fot. Instagram
O TYM JEST GŁOŚNO

Anna i Robert Lewandowscy padli ofiarą oszustów! Teraz przestrzegają innych

„Proszę Was, byście byli czujni”

Rafał Kowalski 30 lipca 2019 15:30
Anna i Robert Lewandowscy
Fot. Instagram

Utrudnione życie prywatne, nieregularne godziny pracy, ciągłe życie na świeczniku… Większość negatywnych stron bycia popularnym potrafimy sobie wyobrazić. O tym jednak, ile sława przynosi negatywów naprawdę wiedzą tylko największe gwiazdy. Niedawno niemiła sytuacja spotkała Annę i Roberta Lewandowskich. Para padła ofiarą oszustów.

Fałszywa reklama z Anią i Robertem Lewandowskimi

Wczoraj na swoim Instagramowym profilu Anna Lewandowska opublikowała oświadczenie, w którym tłumaczy, jak ukradziono wizerunki jej i jej męża. „OSZUSTWO! STOP! W niektórych mediach społecznościowych ukazują się fałszywe reklamy środków na odchudzanie lub usług finansowych, wykorzystujące bezprawnie nasz wizerunek. Pokazują się też FAŁSZYWE wywiady, których rzekomo udzielamy. Proszę byście byli czujni i nie wierzyli we wszystko, ponieważ jest to jawne OSZUSTWO”, napisała trenerka w sieci.

Żona Roberta Lewandowskiego zdradziła, że sprawa trafiła już w ręce prawników. „Te FAŁSZYWE informacje i reklamy, wykorzystują nie tylko nasz wizerunek, ale też innych osób i mediów. Nie ma i nie będzie naszej akceptacji dla takich bezprawnych zachowań. Podjęliśmy stosowne kroki prawne, ale proszę też Was, byście byli czujni i nie dali się wykorzystać nieuczciwym ludziom”, czytamy na koniec wpisu.

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazdy są oszukiwane w ten sposób. Każdego dnia zdarza się nam także czytać o wypadkach czy rzekomej śmierci popularnych osób – wszystkie te informacje są nieprawdziwe. Czy sąd poradzi sobie z przypadkiem Anny i Roberta Lewandowskich? Mamy nadzieję! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?