Anna i Robert Lewandowscy
Fot. Instagram
O TYM JEST GŁOŚNO

Anna i Robert Lewandowscy padli ofiarą oszustów! Teraz przestrzegają innych

„Proszę Was, byście byli czujni”

Rafał Kowalski 30 lipca 2019 15:30
Anna i Robert Lewandowscy
Fot. Instagram

Utrudnione życie prywatne, nieregularne godziny pracy, ciągłe życie na świeczniku… Większość negatywnych stron bycia popularnym potrafimy sobie wyobrazić. O tym jednak, ile sława przynosi negatywów naprawdę wiedzą tylko największe gwiazdy. Niedawno niemiła sytuacja spotkała Annę i Roberta Lewandowskich. Para padła ofiarą oszustów.

Fałszywa reklama z Anią i Robertem Lewandowskimi

Wczoraj na swoim Instagramowym profilu Anna Lewandowska opublikowała oświadczenie, w którym tłumaczy, jak ukradziono wizerunki jej i jej męża. „OSZUSTWO! STOP! W niektórych mediach społecznościowych ukazują się fałszywe reklamy środków na odchudzanie lub usług finansowych, wykorzystujące bezprawnie nasz wizerunek. Pokazują się też FAŁSZYWE wywiady, których rzekomo udzielamy. Proszę byście byli czujni i nie wierzyli we wszystko, ponieważ jest to jawne OSZUSTWO”, napisała trenerka w sieci.

Żona Roberta Lewandowskiego zdradziła, że sprawa trafiła już w ręce prawników. „Te FAŁSZYWE informacje i reklamy, wykorzystują nie tylko nasz wizerunek, ale też innych osób i mediów. Nie ma i nie będzie naszej akceptacji dla takich bezprawnych zachowań. Podjęliśmy stosowne kroki prawne, ale proszę też Was, byście byli czujni i nie dali się wykorzystać nieuczciwym ludziom”, czytamy na koniec wpisu.

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazdy są oszukiwane w ten sposób. Każdego dnia zdarza się nam także czytać o wypadkach czy rzekomej śmierci popularnych osób – wszystkie te informacje są nieprawdziwe. Czy sąd poradzi sobie z przypadkiem Anny i Roberta Lewandowskich? Mamy nadzieję! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.