Anita Werner, VIVA! styczeń 2010, main topic
Fot. Robert Wolański
Z ŻYCIA GWIAZD

„Nie jest łatwo, jak żegna się mamę w dniu trzydziestych urodzin’’. Anita Werner po raz pierwszy o stracie bliskiej osoby!

Damian Duda 22 stycznia 2018 19:00
Anita Werner, VIVA! styczeń 2010, main topic
Fot. Robert Wolański

 

Anita Werner jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek informacyjnych. Choć jej droga zawodowa sprawia wrażenie idealnej, życie nigdy nie rozpieszczało dziennikarka. W programie Uwaga!’’ Anita Werner po raz pierwszy opowiedziała o śmierci mamy i chorobie ojca. Jak gwiazda na co dzień radzi sobie z przeciwnościami losu?

 

Zobacz też: Ostatnio gwiazdy chętnie pokazują się bez makijażu. Zobacz słynną sesję VIVY! bez retuszu

Anita Werner o śmierci mamy

Piękna, inteligentna, a w dodatku do tego niezwykle pracowita. Już w szkole średniej Anita Werner rozpoczęła swoją karierę, kiedy została modelką. Zrobiła to nie tylko dlatego, żeby mieć własne pieniądze, ale również móc poznawać ciekawych ludzi. W wieku 23 lat została przyjęta do powstającej stacji TVN 24. Choć nie miała dziennikarskiego doświadczenia, urzekła swoich szefów pewnością siebie i... niezwykłą dojrzałością. Jak sama twierdzi, jedyną rzeczą, którą mogła zaproponować, była jej pracowitość i oddanie.


Mimo licznych sukcesów życie jej nie rozpieszczało. W młodym wieku musiała zmierzyć się ze śmiercią mamy i chorobą ojca. W programie Uwaga!’’ dziennikarka po raz pierwszy zdecydowała się opowiedzieć o traumatycznym doświadczeniu, jakim było dla Anity Werner odejście ukochanej mamy. Nie jest łatwo, jak traci się mamę i żegna ją na cmentarzu w dniu trzydziestych urodzin. Bo to działa jak jakaś symboliczna klamra’’, wyznała.

 

Choroba ojca to kolejna przeszkoda w życiu prywatnym gwiazdy Faktów’’. Nie jest łatwo, jak tata bohater jest zaatakowany przez poważną chorobę. I świetnie daje sobie z tym radę. Natomiast na swoich ukochanych nartach już nie pojeździ i ulubionego samochodu też nie poprowadzi. Staram się być dla niego wszystkim, czego potrzebuje. Mam nadzieję, że mi się to udaje’’, skwitowała.

 

Anita Werner, VIVA! styczeń 2010
Fot. Robert Wolański

 

Anita Werner, VIVA! styczeń 2010
Fot. Robert Wolański

 

Zobacz też: O namiętnościach, pracoholizmie i przerośniętych ambicjach. Anita Werner kończy 39 lat

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!