Angelina Jolie w Polsce
Fot. Franco Origlia/Getty Images
O tym się mówi

Angelina Jolie spotkała się we Lwowie z uchodźcami. W pewnym momencie wybrzmiały syreny alarmowe

Aktorka została ewakuowana do schronu

Marcjanna Maryszewska 1 maja 2022 14:01
Angelina Jolie w Polsce
Fot. Franco Origlia/Getty Images

Angelina Jolie przebywa obecnie w Ukrainie. Aktorka od początku wspiera ogarnięty wojną kraj, apelowała o pomoc dla jego mieszkańców, a teraz osobiście przybyła do niego z misją humanitarną. Jak informują media, Angelina Jolie odwiedziła w szpitalu dzieci, które ucierpiały w wyniku rosyjskiego ataku na dworzec w Kramatorsku oraz spotkała się z uchodźcami.

Angelina Jolie złożyła wizytę we Lwowie

Kilka dni temu aktorkę zauważono na warszawskim Okęciu. Angelina Jolie była w drodze do Lwowa, do którego udała się, aby osobiście wesprzeć osoby dotknięte wojną. Podczas swojej wizyty aktorka odwiedziła jeden z tamtejszych szpitali, w którym przebywają obecnie dzieci ranne w wyniku rosyjskiego ataku na dworzec w Kramatorsku. 

Zobacz: Angelina Jolie przyleciała do Polski! Aktorka ma ważny powód. Jaki jest cel jej wizyty? 

Wczoraj natomiast wybrała się na Dworzec Główny. Tam Angelina Jolie spotkała się w osobami uchodźczymi, uciekającymi przed wojną ze wschodniej części kraju. Gwiazda porozmawiała również z wolontariuszami, którzy aktywnie niosą pomoc potrzebującym.

Fot. UKRZALIZNYTSIA / Reuters / Forum

Fot. UKRZALIZNYTSIA / Reuters / Forum
Angelina Jolie we Lwowie, 30.04.2022

Angelina Jolie ewakuowana do schronu we Lwowie

Wizyta aktorki nie przebiegła w całkowitym spokoju. W pewnym momencie w całym mieście wybrzmiały syreny alarmowe, a Angelinę Jolie niezwłocznie ewakuowano do schronu przeciwlotniczego. Nagranie ukazujące wybiegającą z budynku gwiazdę w towarzystwie ochroniarzy obiegło sieć.

Angelina Jolie została zapytana przez jedną z obecnych osób o to, czy poczuła strach w obliczu konieczności ewakuacji. Ona jednak zapewniła, że czuje się dobrze. „Wszystko w porządku” - odpowiedziała.  

Sprawdź również: Meghan chciała być królewską Angeliną Jolie. Pisarka ujawnia tajemnice rodziny królewskiej

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.