Angelina Jolie w Polsce
Fot. Franco Origlia/Getty Images
O tym się mówi

Angelina Jolie spotkała się we Lwowie z uchodźcami. W pewnym momencie wybrzmiały syreny alarmowe

Aktorka została ewakuowana do schronu

Marcjanna Maryszewska 1 maja 2022 14:01
Angelina Jolie w Polsce
Fot. Franco Origlia/Getty Images

Angelina Jolie przebywa obecnie w Ukrainie. Aktorka od początku wspiera ogarnięty wojną kraj, apelowała o pomoc dla jego mieszkańców, a teraz osobiście przybyła do niego z misją humanitarną. Jak informują media, Angelina Jolie odwiedziła w szpitalu dzieci, które ucierpiały w wyniku rosyjskiego ataku na dworzec w Kramatorsku oraz spotkała się z uchodźcami.

Angelina Jolie złożyła wizytę we Lwowie

Kilka dni temu aktorkę zauważono na warszawskim Okęciu. Angelina Jolie była w drodze do Lwowa, do którego udała się, aby osobiście wesprzeć osoby dotknięte wojną. Podczas swojej wizyty aktorka odwiedziła jeden z tamtejszych szpitali, w którym przebywają obecnie dzieci ranne w wyniku rosyjskiego ataku na dworzec w Kramatorsku. 

Zobacz: Angelina Jolie przyleciała do Polski! Aktorka ma ważny powód. Jaki jest cel jej wizyty? 

Wczoraj natomiast wybrała się na Dworzec Główny. Tam Angelina Jolie spotkała się w osobami uchodźczymi, uciekającymi przed wojną ze wschodniej części kraju. Gwiazda porozmawiała również z wolontariuszami, którzy aktywnie niosą pomoc potrzebującym.

Fot. UKRZALIZNYTSIA / Reuters / Forum

Fot. UKRZALIZNYTSIA / Reuters / Forum
Angelina Jolie we Lwowie, 30.04.2022

Angelina Jolie ewakuowana do schronu we Lwowie

Wizyta aktorki nie przebiegła w całkowitym spokoju. W pewnym momencie w całym mieście wybrzmiały syreny alarmowe, a Angelinę Jolie niezwłocznie ewakuowano do schronu przeciwlotniczego. Nagranie ukazujące wybiegającą z budynku gwiazdę w towarzystwie ochroniarzy obiegło sieć.

Angelina Jolie została zapytana przez jedną z obecnych osób o to, czy poczuła strach w obliczu konieczności ewakuacji. Ona jednak zapewniła, że czuje się dobrze. „Wszystko w porządku” - odpowiedziała.  

Sprawdź również: Meghan chciała być królewską Angeliną Jolie. Pisarka ujawnia tajemnice rodziny królewskiej

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?