Aneta Kręglicka, VIVA! WRZESIEŃ 2013
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Aneta Kręglicka pokazała zdjęcie dorosłego syna. Aleksander ma 23 lata

Czym się zajmuje?

Olga Figaszewska 28 maja 2023 19:40
Aneta Kręglicka, VIVA! WRZESIEŃ 2013
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Aneta Kręglicka jest dumna z syna. Wypracowała sobie wyjątkową więź z jedynym dzieckiem. Miss Świata 1989 podzieliła się z fanami wyjątkowym kadrem z okazji Dnia Matki. Na zdjęciu widzimy także jej syna Aleksandra Żaka. Czym zajmuje się 23-latek? Aneta Kręglicka rzadko jego zdjęcia, ale gdy tylko to robi, internauci zauważają, że mężczyzna odziedziczył urodę po sławnej mamie.

Tak wygląda Aleksander Żak, syn Anety Kręglickiej

Od zawsze na pierwszym miejscu stawiała rodzinę. To bliscy są dla niej radością i najważniejszą wartością. Była Miss Świata rzadko uchyla rąbka tajemnicy i opowiada o życiu prywatnym. Aneta Kręglicka od lat tworzy szczęśliwy związek z reżyserem Maciejem Żakiem. Para wspólnie doczekała się jedynego dziecka, syna Aleksandra, który przyszedł na świat w listopadzie 2000 roku. Za kilka miesięcy będzie świętował 23 urodziny. 

Młody mężczyzna jest dumą rodziców. Po maturze postanowił iść swoją drogą i aplikował do kilku europejskich uczelni. Syn Anety Kręglickiej pasjonuje się fotografią i rysunkiem. „Robi piękne zdjęcia, ładnie rysuje, gra na pianinie, ale jest zadeklarowanym przyszłym biznesmenem. My w ogóle jesteśmy rodziną, w której każdy myśli o swoich projektach biznesowo, ale artystycznie”, opowiadała była Miss Świata w jednym z wywiadów.

Czytaj też: Tak wygląda 22-letni syn Anety Kręglickiej. Aleksander to prawdziwy przystojniak! Podobny do mamy?

EN_01309853_0359 Maciej Żak, Aleksander Żak, Aneta Kręglicka - X L'AF pokaz, 2018 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Maciej Żak, Aleksander Żak, Aneta Kręglicka - X L'AF pokaz, 2018 rok

Aneta Kręglicka na wspólnym zdjęciu z synem. Aleksander ma już 23 lata 

W 2019 roku Aleksander wyfrunął z rodzinnego gniazda i przeprowadził się do Paryża. Modelka nie ukrywała swoich emocji. „Ten rok, to u mnie wiele emocji. Teraz, kolejny szczególny moment, mój syn wyfruwa z domu. Mam mieszane uczucia, cieszę się i smucę jednocześnie. Ale cóż, taka kolej rzeczy więc...leć wysoko ❤️”, pisała.

Mimo dzielących ich kilometrów starają się spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. Rodzina często wyjeżdża na wspólne wakacje. Kochają góry i oddają się aktywnemu szaleństwu na stoku.

W czerwcu 2022 roku modelka złożyła synowi życzenia z okazji Dnia Dziecka. „Mojemu dorosłemu już synowi składam szczególne życzenia ❤️ Pragnę, aby był zdrowy, szczęśliwy, mądry w wyborze swojej życiowej drogi, odważny i aby nie bał się popełniać błędów, bo wiele nas uczą. Empatyczny, troskliwy wobec bliskich i obcych. Szczery po matce ☺️bo szczerość szczególnie cenię. Wie, że stoję za Nim murem choć dzisiaj już parę kroków dalej, ale zawsze jestem, gdy mnie potrzebuje. Synku! ❤️ ❤️ ❤️”, czytaliśmy.

Teraz na Istagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie z synem. Wspólnie z opóźnieniem świętują wyjątkowy dzień. „Dzisiaj Mam Dzień Matki”, napisała gwiazda. Za każdym razem fani zauważają, że mężczyzna jest podobny do sławnej mamy i nie szczędzą mu komplementów. Czy spróbuje swoich sił w modelingu?  

Czytaj też: Wypadek zmienił jego życie. Dziś jest szczęśliwym mężem i ojcem. Niezwykła historia Jaśka Meli 

Aneta Kręglicka, Aleksander Żak
Fot. InstaStories @anetakreglicka_official

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.