Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba
O TYM SIĘ MÓWI

Andrzej Piaseczny w „Tańcu z gwiazdami” zadrwił z rządu. Internauci podzieleni

Zdziwiła ich również reakcja Iwony Pavlović

Konrad Szczęsny 14 września 2021 08:44
Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba

Trzeci odcinek „Tańca z gwiazdami” dostarczył widzom dużych emocji. Nie tylko za sprawą tego, co działo się na parkiecie. W programie Andrzej Piaseczny po raz kolejny postanowił nawiązać do partii rządzącej, czym wywołał falę komentarzy w mediach społecznościowych. Zwrócono także uwagę na reakcję Iwony Pavlović...

Andrzej Piaseczny o ośmiu gwiazdkach w „Tańcu z gwiazdami”

Przypomnijmy, że w odcinku wyemitowanym 13. września z „Tańcem z gwiazdami” pożegnał się gwiazdor disco polo Radosław Liszewski, któremu na parkiecie partnerowała Lenka Klimentowa. Emocje pojawiły się już jednak znacznie wcześniej, bo w trakcie przywitania. Widzowie zwrócili uwagę na słowa Andrzeja Piasecznego, który po raz kolejny w złośliwy sposób postanowił nawiązać do partii rządzącej.

Piosenkarz odwołał się do antyrządowego hasła „j***ć PiS", zapisywanego za pomocą znaku ośmiu gwiazdek. „Mamy tu nie osiem gwiazdek, ale osiem gwiazd”, przywitał uczestników jesiennej edycji hitu Polsatu.

W studio dało się wyczuć konsternację. Niezręczną ciszę przerwała dopiero Iwona Pavlović, która stwierdziła, że jej kolega zdobył się na „piękną wypowiedź”.

To nie pierwszy raz, gdy Andrzej Piaseczny nawiązuje do bieżącej sytuacji politycznej. W pierwszym odcinku „Tańca z gwiazdami” w żartobliwy sposób skomentował swoje przejście z Telewizji Polskiej (był tam jurorem w „The Voice of Poland” oraz w „The Voice Senior”) do Polsatu.

„Z przyzwyczajenia poszedłem do innego studia, ale tamta telewizja postawiła barykady, więc jestem”, żartował.

Czytaj także: Mama Andrzeja Piasecznego zrobiła jego partnerowi niespodziankę. Wokalista nie krył wzruszenia!

Internauci podzieleni po wypowiedzi Andrzeja Piasecznego. Oberwało się również Iwonie Pavlović

Zarówno w mediach społecznościowych „Tańca z gwiazdami”, jak i na oficjalnym profilu Andrzeja Piasecznego na Facebooku, słowa artysty odbiły się szerokim echem. Część internautów wsparła piosenkarza, inni go krytykowali, ponieważ stwierdzili, że nie powinien wyrażać poglądów politycznych publicznie.

„Słabe to było. Takie wycieczki są nie na miejscu. Poglądy polityczne zostaw w domu.”, „O tych gwiazdkach było super”, „Miło Pana widzieć i słuchać dowcipnych komentarzy. Proszę nie szaleć…”, podkreślali.

Niektórzy nawiązali natomiast do słów i reakcji Iwony Pavlović i... nie kryli rozczarowania!

Piasek już dawno pokazał, co myśli o PiSie, ale po Pani Iwonce spodziewałam się większej kultury…”, stwierdził jeden z internautów kwaśno.

Mają rację?  

Czytaj także: Andrzej Piaseczny zdradza prawdę o coming oucie. Namówiła go do tego jedna osoba

Taniec z gwiazdami, Andrzej Piaseczny, Iwona Pavlović, odcinek drugi, 05.09.2021 rok
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Taniec z gwiazdami, Andrzej Piaseczny, Iwona Pavlović, odcinek drugi, 05.09.2021 rok

Taniec z gwiazdami, Andrzej Piaseczny, odcinek drugi, 06.09.2021 rok
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Taniec z gwiazdami, Andrzej Piaseczny, odcinek drugi, 05.09.2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.