Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba
Z ŻYCIA GWIAZD

Mama Andrzeja Piasecznego zrobiła jego partnerowi niespodziankę. Wokalista nie krył wzruszenia!

Sam Andrzej Piaseczny był jej gestem mocno zaskoczony...

Gabriela Czernecka 20 listopada 2021 11:00
Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba

Andrzej Piaseczny nigdy nie krył się z tym, jak rodzinną jest osobą. Artysta ma świetne relacje z ukochaną mamą Alicją. 83-latka jest dla niego największym wsparciem i jego ogromnym autorytetem. W najnowszym wywiadzie dla magazynu Replika muzyk opowiedział o tym, jak dziś wygląda jego życie oraz o tym, jak wyglądała jego rozmowa z rodzicami o jego orientacji seksualnej. Muzyk zdradził także, jaką relację ma jego mama z jego partnerem! Poznajcie szczegóły.

Mama Andrzeja Piasecznego zaakceptowała jego partnera

„Fakt, że mam 50 lat, czyli statystycznie rzecz biorąc większość życia za sobą, ułatwia mówienie o wielu rzeczach. Miałem świadomość, że jeśli składam taką deklarację, będę konsumował jej konsekwencje…”, zwierzał się wokalista w niedawnej rozmowie z Beatą Nowicką dla VIVY!. „Zawsze sam stawiałem granice mojej otwartości i… sam je przesuwałem”, dodawał jakiś czas temu.

Zobacz: Mama Andrzeja Piasecznego ujawnia mroczną przeszłość. Przeżyła tam koszmar

Niedawno zdobył się na szczere wyznanie. Wokalista dokonał coming outu. Dotychczas rzadko opowiadał o swoim życiu prywatnym i niechętnie dzielił się z mediami swoim życiem uczuciowym. Dziś już nie ukrywa swojego szczęścia, ale wciąż nie zamierza ujawniać, kim jest jego partner: „Nie interesuje mnie takie bulwarowe pokazywanie się, że dzisiaj jestem w tym miejscu i z tą osobą. W innym momencie, w innym miejscu z inną osobą. Nie jestem człowiekiem samotnym. Tworzę relację. Mam nadzieję, że ona będzie długotrwającą. Jeśli kiedykolwiek będę chciał wychodzić z nią do świata – czego nie wykluczam, bo ja sam, patrząc na siebie, wiem jak się zmieniam przez lata, wiem, jak jestem coraz bardziej spokojny i rozsądny, i otwarty – nie chcę mieszać prywatności ze swoją rozpoznawalnością. To wcale nie znaczy, że ja się czegoś boję”, wyjawił w rozmowie z reporterką Izabelą Rak w programie Kulisy sławy Extra.

jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Mama Andrzeja Piasecznego zaakceptowała jego partnera

Wokalista zawsze z czułością opowiadał o swojej mamie i to właśnie ona była jedną z pierwszych osób, której powiedział o swojej orientacji seksualnej. „Ludzie boją się powiedzieć rodzicom o swojej orientacji seksualnej. Albo rodzice wiedzą, ale nie wolno o tym mówić sąsiadom. Dlaczego? „Bo ty stąd wyjedziesz, a my tu zostaniemy”, mówił w jednym z wywiadów.

Zobacz również: Andrzej Piaseczny zdradza prawdę o coming oucie. Namówiła go do tego jedna osoba

On również obawiał się rozmowy z rodzicami: „dowiedzieli się przypadkowo. Nie mówiłem im wcześniej, bo czułem, że to będzie dla nich zawód - że będą się bać, że będę nieszczęśliwy, że będą rozczarowani, że nie dam im wnuków. Wiesz, moja mama ma w tej chwili 83 lata, była wychowywana w świecie, w którym nie mówiło się o nas inaczej jak o "zboczeńcach". Tata od dawna nie żyje. Moi rodzice byli - i mama nadal jest - kochani i mądrzy. To ja byłem wtedy niemądry, nie byłem w stanie z nimi o tym porozmawiać”, wyznał w rozmowie z magazynem Replika.

Zdradził, że mama zawsze bardzo go wspierała i od razu zaakceptowała jego partnera. Zdradził nawet, że niedawno zrobiła mu małą niespodziankę: „mama na Dzień Dziecka zadzwoniła i najpierw złożyła życzenia mnie, a potem mojemu partnerowi. To było... Ach, widzisz, od razu się wzruszam”, ujawnił Andrzej Piaseczny. Takie wsparcie jest nieocenione!  

Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.