Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba
Z ŻYCIA GWIAZD

Mama Andrzeja Piasecznego zrobiła jego partnerowi niespodziankę. Wokalista nie krył wzruszenia!

Sam Andrzej Piaseczny był jej gestem mocno zaskoczony...

Gabriela Czernecka 9 lipca 2022 12:06
Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba

W maju zeszłego roku Andrzej Piaseczny dokonał coming outu. Tym samym po wielu latach uciął spekulacje, dotyczące swojej orientacji seksualnej. Jak na wiadomość, że jest gejem, zareagowali jego bliscy? Artysta ma świetne relacje z ukochaną mamą Alicją. 84-latka jest dla niego największym wsparciem i ogromnym autorytetem. W wywiadzie dla magazynu Replika w zeszłym roku muzyk opowiedział o tym, jak wyglądała jego rozmowa z rodzicami na temat orientacji seksualnej. Muzyk zdradził także, jaką relację ma jego mama z jego partnerem! Poznajcie szczegóły.

Mama Andrzeja Piasecznego zaakceptowała jego partnera

Fakt, że mam 50 lat, czyli statystycznie rzecz biorąc większość życia za sobą, ułatwia mówienie o wielu rzeczach. Miałem świadomość, że jeśli składam taką deklarację, będę konsumował jej konsekwencje…”, zwierzał się wokalista w rozmowie z Beatą Nowicką dla VIVY! w czerwcu zeszłego roku. „Zawsze sam stawiałem granice mojej otwartości i… sam je przesuwałem”, dodawał jakiś czas temu.

Zobacz: Mama Andrzeja Piasecznego ujawnia mroczną przeszłość. Przeżyła tam koszmar

Przez lata rzadko opowiadał o swoim życiu prywatnym i niechętnie dzielił się z mediami jego kulisami. Dziś już nie ukrywa swojego szczęścia, ale wciąż nie zamierza ujawniać, kim jest jego partner: „Nie interesuje mnie takie bulwarowe pokazywanie się, że dzisiaj jestem w tym miejscu i z tą osobą. W innym momencie, w innym miejscu z inną osobą. Nie jestem człowiekiem samotnym. Tworzę relację. Mam nadzieję, że ona będzie długotrwającą. Jeśli kiedykolwiek będę chciał wychodzić z nią do świata – czego nie wykluczam, bo ja sam, patrząc na siebie, wiem jak się zmieniam przez lata, wiem, jak jestem coraz bardziej spokojny i rozsądny, i otwarty – nie chcę mieszać prywatności ze swoją rozpoznawalnością. To wcale nie znaczy, że ja się czegoś boję”, wyjawił w rozmowie z reporterką Izabelą Rak w programie Kulisy sławy Extra.

jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Mama Andrzeja Piasecznego zaakceptowała jego partnera

Wokalista zawsze z czułością opowiadał o swojej mamie i to właśnie ona była jedną z pierwszych osób, której powiedział o swojej orientacji seksualnej. „Ludzie boją się powiedzieć rodzicom o swojej orientacji seksualnej. Albo rodzice wiedzą, ale nie wolno o tym mówić sąsiadom. Dlaczego? „Bo ty stąd wyjedziesz, a my tu zostaniemy”, mówił w jednym z wywiadów.

Zobacz również: Andrzej Piaseczny zdradza prawdę o coming oucie. Namówiła go do tego jedna osoba

On również obawiał się rozmowy z rodzicami: „dowiedzieli się przypadkowo. Nie mówiłem im wcześniej, bo czułem, że to będzie dla nich zawód - że będą się bać, że będę nieszczęśliwy, że będą rozczarowani, że nie dam im wnuków. Wiesz, moja mama ma w tej chwili 83 lata, była wychowywana w świecie, w którym nie mówiło się o nas inaczej jak o „zboczeńcach”. Tata od dawna nie żyje. Moi rodzice byli - i mama nadal jest - kochani i mądrzy. To ja byłem wtedy niemądry, nie byłem w stanie z nimi o tym porozmawiać”, wyznał w rozmowie z magazynem „Replika” w 2021 roku.

Zdradził, że mama zawsze bardzo go wspierała i od razu zaakceptowała jego partnera. Zdradził nawet, że zrobiła mu małą niespodziankę: „mama na Dzień Dziecka zadzwoniła i najpierw złożyła życzenia mnie, a potem mojemu partnerowi. To było... Ach, widzisz, od razu się wzruszam”, ujawnił Andrzej Piaseczny. Zapewne tak samo było i w tym roku... Takie wsparcie jest nieocenione!  

Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.