Martyna Wojciechowska, Andrzej Piaseczny, viva!
Fot. Piotr Stokłosa, Jacek Poremba
O TYM SIĘ MÓWI

Andrzej Piaseczny przeprosił Martynę Wojciechowską za wpadkę w Tańcu z gwiazdami. Ale...

...miał jednak jedno zastrzeżenie

Rafał Kowalski 29 września 2021 10:56
Martyna Wojciechowska, Andrzej Piaseczny, viva!
Fot. Piotr Stokłosa, Jacek Poremba

W ostatnim odcinku Tańca z gwiazdami z programem pożegnali się Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski. Zanim jednak para dowiedziała się o tej smutnej informacji, ich taniec ocenił między innymi Andrzej Piaseczny. „Mnie to poruszyło bardziej niż wyznanie Martyny Wojciechowskiej po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim”, powiedział, co wzbudziło w sieci prawdziwą burzę… Teraz artysta przeprosił.

Andrzej Piaseczny przeprasza Martynę Wojciechowską. Nie portale

Dobę po niefortunnym komentarzu i wielu negatywnych wpisach internautów, głos w sprawie zabrał nowy juror Tańca z gwiazdami. Padło oczekiwane przez wielu słowo „przepraszam”. „Ale się narobiło znowu”, zaczął swoją krótką przemowę Andrzej Piaseczny. „Chciałem powiedzieć, że Martynę Wojciechowską bardzo, bardzo lubię i szanuję. Jeśli ona sama, a nie ratlerki poczuła się w jakikolwiek sposób dotknięta tym, co powiedziałem wczoraj - serdecznie przepraszam”, usłyszeliśmy z ust gwiazdora, który mówiąc o „ratlerkach” miał prawdopodobnie na myśli jeden z portali show-biznesowych opisujących sprawę.

Andrzej Piaseczny przeprasza
Fot. instagram Piasecznego Andrzeja

Czy Martyna Wojciechowska przyjęła przeprosiny? Czy w ogóle słowa muzyka sprawiły jej przykrość? Na razie podróżniczka nie skomentowała poniedziałkowego zajścia.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska chce zamieszkać w nowym miejscu? Podróżniczka zdradziła swoje plany

Andrzej Piaseczny, taniec z gwiazdami
Fot. TRICOLORS/East News

Internauci oburzeni słowa Piaska

Przypomnijmy, że jako pierwsi duży nietakt wytknęli wokaliście internauci. „Bardzo nieeleganckie, ciekawe czy ktoś żartował tak z twoich rozstań”; „Czy serio nikt na to nie zareaguje?”; „Mega słabe to było, ludzie przeżywają kryzys a ten sobie żartuje” – to tylko niektóre z wpisów, które znaleźliśmy zaraz po zakończonym Tańcu z gwiazdami.

Wierzymy, że cała sytuacja będzie dla wszystkich cenną lekcją, a z kolejnych odcinków show wyniesiemy tylko to, co chcieliby producenci programu – czystą rozrywkę i niesamowite występy. 

Zobacz: Andrzej Piaseczny przeprosił społeczność LGBT! „Dobrze, że mnie za to skrytykowaliście”

Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.