Martyna Wojciechowska, Andrzej Piaseczny, viva!
Fot. Piotr Stokłosa, Jacek Poremba
O TYM SIĘ MÓWI

Andrzej Piaseczny przeprosił Martynę Wojciechowską za wpadkę w Tańcu z gwiazdami. Ale...

...miał jednak jedno zastrzeżenie

Rafał Kowalski 29 września 2021 10:56
Martyna Wojciechowska, Andrzej Piaseczny, viva!
Fot. Piotr Stokłosa, Jacek Poremba

W ostatnim odcinku Tańca z gwiazdami z programem pożegnali się Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski. Zanim jednak para dowiedziała się o tej smutnej informacji, ich taniec ocenił między innymi Andrzej Piaseczny. „Mnie to poruszyło bardziej niż wyznanie Martyny Wojciechowskiej po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim”, powiedział, co wzbudziło w sieci prawdziwą burzę… Teraz artysta przeprosił.

Andrzej Piaseczny przeprasza Martynę Wojciechowską. Nie portale

Dobę po niefortunnym komentarzu i wielu negatywnych wpisach internautów, głos w sprawie zabrał nowy juror Tańca z gwiazdami. Padło oczekiwane przez wielu słowo „przepraszam”. „Ale się narobiło znowu”, zaczął swoją krótką przemowę Andrzej Piaseczny. „Chciałem powiedzieć, że Martynę Wojciechowską bardzo, bardzo lubię i szanuję. Jeśli ona sama, a nie ratlerki poczuła się w jakikolwiek sposób dotknięta tym, co powiedziałem wczoraj - serdecznie przepraszam”, usłyszeliśmy z ust gwiazdora, który mówiąc o „ratlerkach” miał prawdopodobnie na myśli jeden z portali show-biznesowych opisujących sprawę.

Andrzej Piaseczny przeprasza
Fot. instagram Piasecznego Andrzeja

Czy Martyna Wojciechowska przyjęła przeprosiny? Czy w ogóle słowa muzyka sprawiły jej przykrość? Na razie podróżniczka nie skomentowała poniedziałkowego zajścia.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska chce zamieszkać w nowym miejscu? Podróżniczka zdradziła swoje plany

Andrzej Piaseczny, taniec z gwiazdami
Fot. TRICOLORS/East News

Internauci oburzeni słowa Piaska

Przypomnijmy, że jako pierwsi duży nietakt wytknęli wokaliście internauci. „Bardzo nieeleganckie, ciekawe czy ktoś żartował tak z twoich rozstań”; „Czy serio nikt na to nie zareaguje?”; „Mega słabe to było, ludzie przeżywają kryzys a ten sobie żartuje” – to tylko niektóre z wpisów, które znaleźliśmy zaraz po zakończonym Tańcu z gwiazdami.

Wierzymy, że cała sytuacja będzie dla wszystkich cenną lekcją, a z kolejnych odcinków show wyniesiemy tylko to, co chcieliby producenci programu – czystą rozrywkę i niesamowite występy. 

Zobacz: Andrzej Piaseczny przeprosił społeczność LGBT! „Dobrze, że mnie za to skrytykowaliście”

Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.